W sobotę relacje z Tarnobrzega na antenie radia RMF FM

W najbliższą sobotę, 12 marca do Tarnobrzega zawita rozgłośnia RMF FM.

Od samego rana z Tarnobrzega nadawana będzie audycja „Twoje Miasto w Faktach RMF FM”. Tarnobrzeg gościć będzie na antenie radia, gdyż tak postanowili słuchacze, głosujący w sondzie internetowej na stronie RMF24.pl. W sondzie tej Tarnobrzeg pokonał wiele innych miejscowości, jak Kowary, Namysłów czy Iłżę.

Punktualnie o godzinie ósmej, na placu Bartosza Głowackiego zaparkuje wóz satelitarny RMF FM, a reporter będzie opowiadał o historii, zabytkach i atrakcjach miasta.

Planowanych jest siedem wejść antenowych, trwających ok. jednej minuty, w jednogodzinnych odstępach czasu (wyjątek: godz. 10.30). Słuchacze z całej Polski z pewnością dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy na temat Jeziora Tarnobrzeskiego – jednego z najczystszych w kraju, siarce – żółtym złocie, na którym wyrosło miasto oraz Zamku Dzikowskim – okazałej i wyjątkowej rezydencji potężnego w swoim czasie rodu Tarnowskich. W planie jest także opowieść o klasztorze Dominikanów, o tarnobrzeskich Straszonach i wiele, wiele innych…

źródło: PSK/Robert Chrząstek
foto: Michał Dukaczewski /Archiwum RMF FM

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Radio RMFFM ?
4 lat temu

To ja zaśpiewam . STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT NIECHAJ ŻYJE NAM W ZDROWIU SZCZĘŚCIU POMYŚLNOŚCI JAK NAJDALEJ OD PLATFORMY NIECHAJ ŻYJE NAM NIECH ŻYJE NAM NIECH ŻYJE NAM NASZ PREZYDENT NIECHAJ ŻYJE NAM .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x