Tarnobrzeg: Pięć osób rannych w wypadku na Wisłostradzie

Cztery osoby dorosłe i 8-letnie dziecko, zostały ranne w wypadku drogowym na tarnobrzeskiej Wisłostradzie. Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 14.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że zderzyły się tam cztery samochody osobowe. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Na tył peugeota poruszającego się tym samym pasem jezdni najechał inny pojazd marki Audi, a na nie hyundai i volkswagen golf.

W tym czasie 32-letnia kobieta kierująca peugeotem zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. W wypadku rannych zostało 5 osób w tym 8-letnie dziecko. Kobiety kierujące pojazdami: peugeot, audi, volkswagen golf w wieku 32, 25 lat, oraz dziecko podróżujące volkswagenem golfem trafiły do szpitala w Tarnobrzegu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
podpis
4 lat temu

W jednym miejscu spotkało się trzech kierowców, co nie potrafią hamować… brawo wy.

Kierowca
4 lat temu

W dodatku same baby.To jednak fakt że kobiety nie mają zdolności przewidywania i są beznadziejnymi kierowcami.

ja
4 lat temu

Nadgorliwa pewnie chciała przepuścić pieszego stojącego po lewej stronie przy cmentarzu grając dobroduszną… (w przepisach mowa jest w takiej sytuacji o wymuszeniu na pieszym przejście przez jezdnię). Jej jazda powinna zostać zakwalifikowana do spowodowania zagrożenia w ruchu lądowym.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x