W sobotę piknik rodzinny, w czwartek otwarcie Media Markt w Tarnobrzegu (zdjęcia oraz video HD)

Od czwartku 5 maja mieszkańcy Tarnobrzega i okolic będą mogli robić zakupy w sklepie Media Markt. Kilka dni przed otwarciem, w sobotę 30 kwietnia br. sieć zaprasza na piknik rodzinny, na Plac Bartosza Głowackiego.

Piknik rozpocznie się w sobotę o godzinie 12. – Przygotowaliśmy atrakcje dla całej rodziny, w hali namiotowej część naszych dostawców prezentować będzie swoje produkty, od ekspresów do kawy, wyciskarek do soków, prostownic i lokówek obrotowych, po telewizory, lodówki i odkurzacze samojezdne – mówił w trakcie wczorajszej konferencji prasowej Mariusz Kozłowski, kierownik sklepu.

– Będą również liczne konkursy i zabawy, m.in. strzelanie do bramki Media Markt – ten kto trafi otrzyma w nagrodę bon do wykorzystania w sklepie, konkurs wiedzy o Media Markt, zawody w piłkarzyki stołowe, konkurs zręcznościowy, dla dzieci – kącik z kolorowankami, malowanie twarzy, całość imprezy poprowadzi dj – dodał.

OTWARCIE SKLEPU W CZWARTEK 5. MAJA

Sklep mieszczący się na ul. Słomki, zostanie otwarty w czwartek 5 maja. – Będzie bardzo duża ilość produktów gazetkowych i promocyjnych. Pokażemy takie ceny jakich nigdy w Tarnobrzegu nie było – zachęcał kierownik.

Sklep w Tarnobrzegu jest 55 marketem sieci w Polsce, swoje placówki Media Markt ma w 14 krajach Europy. Powierzchnia sklepu w naszym mieście wynosi ponad 1 tys.m2. W sklepie będzie można odbierać produkty zakupione przez internet w innych placówkach Media Markt.

– Zapewniam, że nasi klienci znajdą u nas najszerszy asortyment i najbardziej atrakcyjny w Polsce system sprzedaży ratalnej. Oferujemy szeroki przekrój cenowy od telewizorów po 16 tysięcy zł po akcesoria za kilka złotych – mówił Michał Katarzyński, dyrektor Media Markt w Rzeszowie. – W naszej ofercie są również komputery i telefony marki Apple – dodał.

Sklep zatrudnia 23 osoby, czynny zaś będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 21, w niedzielę zaś od godz.10 do 19.

WSPARCIE DLA DWÓCH PLACÓWEK

Z okazji otwarcia sklepu w Tarnobrzegu Media Markt obdarował dwie placówki, sprzętem o łącznej wartości 10 tysięcy złotych. Prezenty otrzymały Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Dom Dziecka w Skopaniu.

– Wspólnie z pracownikami tego marketu którzy są z Tarnobrzega i okolic, wybraliśmy dwa ośrodki, w naszej ocenie najbardziej potrzebujące naszego wsparcia – mówił kierownik sklepu. – Z placówkami skonsultowaliśmy zaś jaki sprzęt będą chciały otrzymać – dodał.

Do placówek trafiły lodówki, pralki, kuchenki elektroniczne oraz sprzęt komputerowy.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content