08-09.07 (piątek-sobota) Hip Hop Raport Projekt Tarnobrzeg

Drugi weekend lipca nad Jeziorem Tarnobrzeskim będzie należał do hip-hopu. Wszystko za sprawą dwudniowego festiwalu, który odbędzie się w dniach 8-9 lipca. Ceny biletów od 79 zł, karnetów od 299 zł.

Na scenie festiwalu przez dwa dni usłyszymy min. Ostrego, Kaliego , WSRH , Palucha , KęKę, Piha, Ziperę, JWP/BC, Quebo, K.A.S.T.A. Squad ( Waldemar Kasta i Gural ), 3 wymiar, Kaen, Bezczel cdn… Teren półwyspu nad jeziorem zostanie otoczony specjalnym płotem z wypełnieniem. Na terenie festiwalu będzie pole namiotowe oraz parkingi. Koncerty potrwają do 3 nad ranem każdego dnia.

INFORMACJE DOTYCZĄCE FESTIWALU – TUTAJ

Bilety:

1. pula 500 szt 79 zł ( na razie dostępne tylko pod tym linkiem reszta portali biletowych za kilka dni http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1462204593)
2 pula 89 zł do wyczerpania zapasów
3 pula jeśli zostaną na bramie 130 zł

karnety vip ( dostępne za kilka dni )

vip bronze –

1 pula 100 szt 299 zł
2 pula 100 szt 359 zł
( w karnecie vip bronze znajduje się koszulka festiwalowa, wejście do strefy artystów, 10 talonów na piankę , 10 talonów na napoje , 6 posiłków, oddzielne wejście na festiwal, wejście do fosy przed sceną koncertową)

vip silver

1 pula 359 zł – 50 szt
2 pula 399 zl – 50 szt
(w karnecie vip silver znajduje się koszulka festiwalowa, wejście do strefy artystów, 15 talonów na piankę , 15 talonów na napoje , 10 posiłków, oddzielne wejście na festiwal, wejście do fosy przed sceną koncertową, darmowy pole namiotowe dla 1 os.)

Vip exclusive

599 zł ilość 30 sztuk
(w karnecie vip exclusive znajduje się koszulka festiwalowa, wejście do strefy artystów, oddzielne wejście na festiwal, wejście do fosy przed sceną koncertową, darmowy pole namiotowe dla 1 os, darmowy parking , specjalna strefa cateringowa bez ograniczeń talonowych)

POLE NAMIOTOWE

Pole namiotowe monitorowane 24h cena – Namiot do 4 osób 69zł, powyżej 4 osób 99zł ( dodatkowo każda osoba wykupuje jednorazowo opaskę wejściową na pole namiotowe 20 zł ). Na pole można wnosić wszystko ( można grilować w wyznaczonych miejscach ) z wyjątkiem alkoholu który będzie dostępny na miejscu w przystępnych cenach

Inna lokalizacja pozwoli nam na lepsze działanie pola namiotowego . Po doświadczeniach poprzednich edycji zatrudnione zostają osoby które będą dbać o czystość i sanitariaty oraz prysznice .

Wjazd autem na teren festiwalu i zajęcie parkingu w dniach 7-10 lipiec możliwy po opłacie parkingowej w kwocie 65 zł. ilość ograniczona
Auta i namioty będą znakowane specjalnym strapsem.
Na polach namiotowych przebywać mogą tylko osoby posiadające opaski na to pole i tak np rezerwuje namiot na polu do 4 osób i będzie w nim spało 3 ludków opłata 69 + 60 opaski wysyłam na konto dostaję potwierdzenie i numer swojego miejsca.
Na obiekcie będzie depozyt ( 5 zł za dzień – specjalny nasz worek i 10 zł za dzień opakowania duże np walizki ect ).

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maryja Zawsze Dziewica
8 lat temu

299 zeta to prawie darmo więc impra jest skazana na sukces

Lutek Narożniak
8 lat temu

zaiste powiadam wam mega gwiazdy!

kamil gościcki
8 lat temu

nic sie w tym tbg nie dzieje a jak sie dzieje to za piniondze

karola
8 lat temu

ja już kupiłam biet i się mega cieszę pomimo tego ,że mogę być tylko w sobotę 😀

Postaw mi kawę na buycoffee.to
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content