Koniczynka Ocice wygrywa z Sanną Zaklików 2:1 (video HD)

Po bolesnej porażce z Podwoliną 1:7 Koniczynka Ocice znów dopisała do swojego konta trzy punkty. W meczu 19. kolejki A klasy podopieczni trenera Łukawskiego wygrali z Sanną Zaklików 2:1.

Po pierwszej połowie Koniczynka prowadziła 2:0, i wszystko wskazywało na to, że takim wynikiem zakończy się ten mecz. W ostatniej akcji bramkę zdobywa Sanna, ustalając wynik na 2:1 dla drużyny z Ocic.

W następnej kolejce Koniczynkę czeka bardzo trudny mecz w Dąbrowicy z liderem rozgrywek – Strzelcem.

KLASA OKRĘGOWA

Cztery punkty w dwóch ostatnich kolejkach dopisał do swojego konta OKS Mokrzyszów, który walczy o utrzymanie w klasie okręgowej. Mimo iż w meczu 22. kolejki OKS przegrał w Grębowie 0:1, to z powodu gry w barwach Słowianina nieuprawnionego zawodnika, otrzymał za ten mecz walkowera i cenne trzy punkty. W minionej zaś kolejce Mokrzyszów zremisował z Jeziorakiem Chwałowice 1:1.

W ramach 24. kolejki zajmujący trzecie miejsce od końca OKS zmierzy się z ostatnią drużyną w tabeli Sanem Wrzawy.

KLASA B

Drugie z rzędu zwycięstwo odniosła Iskra Sobów, pokonując Błękitnych w Komorowie 3:0. Remisem 1:1 zakończył się mecz w Wielowsi pomiędzy miejscowym OKS a Juniorem Zakrzów. Po trzech porażkach z rzędu w końcu wygrała Wspólnota Serbinów, pokonując Ceramikę Hadykówka 2:1.

W ramach 20. kolejki B klasy Iskra podejmie na własnym boisku Wspólnotę Serbinów, rywalem Juniora będzie wicelider z Woli Baranowskiej, Wielowieś zaś zmierzy się z ostatnim w tabeli LZS-em z Cygan.

video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content