Tarnobrzeg: Zagrali dla malutkiego Kacperka. Uzbierali ponad 40 tysięcy złotych (fotoreportaż)

Mnóstwo osób połączyło siły i zorganizowało niedzielny koncert charytatywny dla malutkiego Kacperka Drozda z Wrzaw, który urodził się z zespołem wad wrodzonych. Z pierwszych wyliczeń wynika że udało się zebrać 44460 zł 15 dolarów i 25 euro.

Mały Kacperek potrzebuje kosztownej pomocy, stąd zaangażowanie przedstawicieli wielu środowisk przy organizacji koncertu było ogromne a atrakcje przeróżne, od motocyklowych przejażdżek, przez pokazy mody, samurajów i rycerzy, licytacje, loterie, po koncerty podczas których królowała muzyka disco. A wszystko w jednym celu, by ułatwić życie pięciomiesięcznemu maluszkowi z Wrzaw.

I choć zebrano ponad 40 tysięcy złotych, to koszty leczenia i rehabilitacji Kacperka są o wiele większe. Chłopiec urodził się z zespołem wad czyli brakiem kości krzyżowej, tłuszczakiem okolicy krzyżowej uciskającym na nerwy, jamistością rdzenia kręgowego, ektopią lewej nerki, nóżkami końsko-szpotawymi oraz z wysoko zarośniętym odbytem. Koszt operacji którą można przeprowadzić w Barcelonie wynosi ponad 80 tysięcy euro. Informacje dotyczące form pomocy Kacperkowi można uzyskać tutaj

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kat
4 lat temu

ile kasy poszło na koncert?

marekko
4 lat temu

Piękna inicjatywa, naprawdę.

marekko
3 lat temu

🙂

https://drfun.pl
7 miesięcy temu

xDD

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x