Strażaczki z Wielowsi i strażacy z Dzikowa najlepsi w tegorocznej edycji miejskich zawodów (fotoreportaż)

Kobieca drużyna OSP Wielowieś wygrała w tegorocznej edycji Miejskich Zawodów Sportowo – Pożarniczych, które rozegrane zostały dzisiaj, na głównym stadionie. Wśród mężczyzn najlepsi okazali się strażacy z OSP Dzików.

W zawodach udział wzięło łącznie 18 zastępów, obok drużyn OSP rywalizowali również najmłodsi, w ramach Młodzieżowych Zawodów Pożarniczych. Najliczniejszą grupę stanowiły męskie zastępy, na starcie pojawili się reprezentanci ośmiu tarnobrzeskich osiedli, z Dzikowa, Sobowa, Mokrzyszowa, Nagnajowa, Wielowsi, Sielca, Ocic i Zakrzowa. Drugie miejsce w tej kategorii zajęli strażacy z Sobowa, trzecie zaś z Mokrzyszowa.

PANIE SKROMNIE

Tylko trzy drużyny kobiece pojawiły się na starcie tegorocznej edycji zawodów. Za zwyciężczyniami z Wielowsi uplasowały się kolejno strażaczki z Mokrzyszowa i Sobowa.

ZWYCIĘSTWO MŁODZIEŻY  Z SOBOWA I DZIKOWA

Tradycyjnie obok zmagań dorosłych, w szranki stanęli również najmłodsi. Najlepszą żeńską drużyną młodzieżową okazały się dziewczynki z Mokrzyszowa, wyprzedzając drużyny z Sobowa i Ocic.

Wśród chłopców triumfowali młodzi strażacy z Dzikowa, przed drużynami z Sobowa, Mokrzyszowa i Wielowsi.

foto: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MM
7 lat temu

Dziewczynki z Sobowa nie wygrały lecz dziewczynki z Mokrzyszowa wygrały wszystkie konkurencje oraz zajęły pierwsze miejsce w kazdej konkurencji, to takie sprostowanie dla redakcji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content