Tarnobrzeg: Oświadczenie majątkowe prezydenta Grzegorza Kiełba

Kiedy publikowaliśmy oświadczenia majątkowe tarnobrzeskich radnych i władz miasta, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej brakowało jednego – prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba. Dziś oświadczenie pojawiło się na BIP.

– Zwłoka w publikacji oświadczenia prezydenta Kiełba, wynikła z konieczności weryfikacji przez Wojewodę Podkarpackiego – jak wyjaśnia Joanna Rybczyńska z UM Tarnobrzeg.-  -Oświadczenie majątkowe Prezydenta Miasta Tarnobrzega za rok 2015 zostało złożone w ustawowym terminie (do 30 kwietnia) do Wojewody Podkarpackiego. Po weryfikacji Wojewoda Podkarpacki przekaże oświadczenie do publikacji, wówczas to zostanie niezwłocznie opublikowane na stronie BIP Urzędu Miasta Tarnobrzega – dodaje.

W swoim oświadczeniu prezydent wykazał, że nie posiada żadnych oszczędności, mieszkania czy domu. Z tytułu sprawowanego urzędu w minionym roku zarobił 142.843,35 zł, w Przedsiębiorstwie Robót Drogowych Sp. z o.o. W Stalowej Woli 590,66 zł, oraz jako członek Rady Nadzorczej Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – 11.137,50 zł.
Prezydent spłaca kredyt konsolidacyjny.

Pełna treść oświadczenia prezydenta Kiełba dostępna jest tutaj. Oświadczenia radnych i pozostałych członków władz Tarnobrzega – tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ewa
4 lat temu

Bezdomny jest ??,??!!!!!!

tbg
4 lat temu

Może zróbmy zbiórkę dla naszego miłościwie nam panującego prezydenta…….taki biedaczek !

Zen
4 lat temu

Nooo to powinniśmy być dumni, że mamy takiego operatywnego, gospopodarnego i przedsiębiorczego prezydenta, który nie ma NIC!!!!

zz
4 lat temu

Jolanta trzyma kasę czy co?

WwoO
4 lat temu

Ależ wy jesteście durni. To że mam dach nad głową, zameldowanie, dzieci,nie pracuje, brak dodatkowych lewych dochodów więc się nie rozliczam i wychodzi mi ZERO. A wszystko co wczesniej uciulalam i na dzieci przepisałam a teraz siedzę na garnuszku męża to nie znaczy że śpię pod mostem i zebram pod centrum o bułkę. Więc proste że i P.Kielbowi tak wyszło. Inni wola jednak się popisać super chata,fura i komora żeby wszyscy wiedzieli ile to oni mają. A maja bo na to zarobili, piecze w oczy to nie czytaj. Nie twoja kasa!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x