Tenisistki SPAR Zamku poznały rywalki fazy grupowej Ligi Mistrzyń

Wczoraj w Zagrzebiu odbyło się losowanie grup eliminacyjnych i tarnobrzeski klub trafił do grupy D razem z francuskim TTC Metz oraz czeskim SKTS Stavoimpex Hodonin, w którym grają byłe zawodniczki SPAR Zamku – Natalia Partyka i Renata Strbikova.

– Zabawna sytuacja,  Natalia na zakończenie poprzedniego sezonu powtarzała, że ma nadzieję, iż Hodonin nie trafi na KTS, a tymczasem los spłatał figla – mówi trener Zbigniew Nęcek. Tarnobrzeski menedżer i szkoleniowiec dodaje, że dużo trudniejszym rywalem będzie Metz. – Każdy inny zespół z drugiego koszyka byłby lepszy, ale jest co jest – kończy.

Podobnie jak w ubiegłym roku, tarnobrzeski klub został rozstawiony w losowaniu z drugim numerem, francuski zespół TTC Metz z piątym, czeski zaś Hodonin z jedenastym.

Pierwsza runda kwalifikacji grupowych odbędzie się w terminie 30.09-2.10 i KTS od razu zmierzy się u siebie z czeskim klubem. Później tarnobrzeżanki czeka wyprawa do Francji (28.10. – 30.10). Runda rewanżowa rozpocznie się w dniach 25.11. – 27.11.2016 wyjazdem do Hodonina a ostatni mecz KTS-u jest przewidziany w Tarnobrzegu między 2. a 4. grudnia. Do ćwierćfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

foto&info: KTS SPAR Zamek Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x