Tarnobrzeg: Druga odsłona Festiwalu Siarki, Ognia i Bębnów (fotoreportaż oraz video HD)

Festiwalowa niedziela dla wielu będzie niezapomniana, koncert światowej klasy pianisty Leszka Możdżera gwarantował bowiem najwyższy poziom doznań estetycznych. Oprócz wirtuoza na scenie pojawiła się jedna z najlepszych basistek młodego pokolenia Kinga Głyk oraz artyści, idealnie wpasowujący się swoją muzyką we wszechobecny przez dwa dni, etniczno-rytmiczny charakter festiwalu.

Tego dnia bębniarzy nad jeziorem było dokładnie 137, tylu bowiem ochotników pojawiło się by wspólnie pobić rekord Guinnessa w jednoczesnym graniu na tym instrumencie. Zgodnie z ideą festiwalu, w niedzielę również nie zabrakło tancerzy ognia, prezentujących swoje spektakle na specjalnie w tym celu ustawionej scenie w jeziorze. I tego dnia było ogniście, rytmicznie i siarkowo, podobnie jak w pierwszy dzień festiwalu – relację foto oraz video można zobaczyć tutaj.

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jarek
7 lat temu

Wciąż niezmiennie nie wierzę że te koncerty odbyły się nad tarnobrzeskim jeziorem.Wbrew maruderom którzy twierdzili że to się nie uda – udało się ! Gratulacje !

zigi
7 lat temu

Szacun dla organizatorów !!!
Jednak można w tym mieście coś ciekawego zorganizować.
Gratulacje!!! i oby w TBG-u, w przyszłym roku zagrał Manu Chao 🙂
Wtedy to jezioro się zagotuje:)

ogr
7 lat temu

Dzięki za koncert pana Leszka!!!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content