Koncerty duetu Kasia Skoczek i Joe Colombo oraz zespołu Shakin’ Dudie w drugi dzień Jarmarku Dominikańskiego (fotoreportaż oraz video HD)

Za nami jubileuszowa edycja tarnobrzeskiego Jarmarku Dominikańskiego. Przez miniony weekend na placu Bartosza Głowackiego wystawcy oferowali odwiedzającym towar o przeróżnym asortymencie zaś na scenie oprócz jak zawsze barwnych zespołów folklorystycznych wystąpili klasowi muzycy.

W sobotę publiczność do wspólnej zabawy zaprosił fantastyczny akordeonista Marcin Wyrostek, w niedzielę zaś z rynku „powiało” kultowym festiwalem Rava Blues. Wszystko to za sprawą wykonawców – jednej z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu – duetu Kasia Skoczek & Joe Colombo, oraz twórcy legendarnej „Ravy” czyli Ireneuszowi Dudkowi, który wraz z zespołem Shakin’Dudie sięgnął m.in. po swój najbardziej rozpoznawalny repertuar.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
maciek
7 lat temu

Shakin’Dudi istotnie na jarmark idealny. W pierwszych rzędach widać było tą wysmakowaną publiczność. Wielu z tych koneserów(koneserek) spotkać można na festwialu Satyrblues, gdzie oddają się smacznym drzemkom – kto bywa ten wie
o co chodzi.
Wczoraj najlepszy był duet Colombo Kasia Skoczek, choć pewnie facet zyskał by wiele gdyby grał sam.
Fajnie, ze pogoda dopisała i coś się zaczęło dziać w naszym Tarnobrzegu.

Matt

Azja
7 lat temu
Reply to  maciek

Maciuś, pier… jak potłuczony albo jeszcze nie wytrzeźwiałeś od wczoraj. Idź się chłopie umyj, zjedź snikersa i nie grzesz już więcej.

Wikary
7 lat temu

mówię wam PAX moi bracia. Nie ma co się zwadzić, bo na Jamarku Dominikańskim było w tym roku nabożnie i nich tak zostanie. Były krzesełka przed sceną dla parafianek, a wykonawcy też fajni. Błogosławię wszystkich ludzi dobrej woli.

Michał
7 lat temu

Zacna impreza. Wreszcie coś dla ludzi w mieście nie lubiących disco polo. Dudi pozamiatał i o to zgromadzonym chodziło.

Azja
7 lat temu
Reply to  Michał

do twojego opisu dodał bym, że było też wiecej rękodzieła wśród wystawców niż miało to miejsce w ubiegłych latach, co dobrze wróży na przyszłość

prysciaa
7 lat temu

Zacna impreza

ten z Tbg-u
7 lat temu

Wystepy dziadków dla… dziadków.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content