Sandomierz: W czwartek 15. grudnia koncert zespołu TURBO z legendarną „Kawalerią Szatana” zagraną w całości!

TURBO – jeden z najbardziej znanych, cenionych i najdłużej działających zespołów polskiego hard & heavy wyrusza na kolejną, obejmującą docelowo swym zasięgiem blisko czterdzieści lokalizacji prestiżową trasę pod szyldem „Back To The Past”, na której zespół wykona w całości materiał z kultowego krążka „Kawaleria Szatana” w trzydziestą rocznicę ukazania się pamiętnego albumu jak również obszerny przekrój dokonań z dotychczasowego dorobku Zespołu i wszystkie hity.

Zarejestrowana na przełomie 1985 i 1986 roku, w poznańskim studiu nagraniowym Giełda, „Kawaleria Szatana” była dla grupy TURBO i polskiej muzyki heavy metalowej wielkim przełomem. Legendarna płyta po dziś dzień uchodzi za kamień milowy w historii dokonań ciężkiej muzyki metalowej we wschodniej Europie i jest powszechnie uważana przez krytyków i fanów za najlepszą i najważniejszą heavy metalową produkcję lat 80-tych w Polsce. Płyta ukazywała TURBO w najlepszym metalowym wydaniu – stawiające na świeże i niebanalne pomysły, profesjonalne i muzycznie skupione, egzekwujące poszczególne riffy z doskonałym rezultatem.

Inauguracją tegorocznego tournee będzie występ na festiwalu ‘Książ Rock Zone’ w Książu Wielkopolskim, po którym TURBO zaprezentuje ‘Kawalerię…’ w całości w kilkudziesięciu miejscowościach na terenie kraju, w tym również w Sandomierzu.

Koncert towarzyszący trasie koncertowej zespołu Turbo odbędzie się w Sandomierzu w ramach corocznych Rockowych Mikołajek 15 grudnia br. o godz. 19.00 w Centrum Rekreacji (ul. Portowa 24).

Gościem specjalnym trasy TURBO jest INTERNAL QUIET, natomiast supportem w Sandomierzu będzie grupa STRZYGA.

Bilety w cenie 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu koncertu będzie można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 20 w Sandomierzu).

Szczegółowe informacje już niebawem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ashk_a
6 lat temu

Sztuczne oddychanie eeeee, serce zaraz stanie eeeee 🙂

Ashk_a
6 lat temu

lepiej do Sandomierza ruszyć pupkę Ogrze

metal
6 lat temu

Pamiętam czasy gdy po lekcjach jeszcze w szkole podstawowej szło się posłuchać tej płyty do biblioteki audiowizualnej(obok Muszelki), zasiadało się w wygodnym jak na czasy PRL fotelu, zakładało wielkie słuchawki i delektowało się rodzimą muzą. Winyl można było kupić w księgarni. Turbo=rewelacyjny koncert.

DeMode
6 lat temu

Mozna gdzies bilety kupic online ?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content