Cukiernia Jugo w Parku Handlowym Tarnobrzeg

Cukiernia Jugo dołączy niebawem do grona najemców Parku Handlowego Tarnobrzeg znajdującego się przy ul. Kwiatkowskiego 8, obok placu targowego.

Cukiernia Jugo to rodzina firma z długoletnią tradycją. W ofercie cukierni znajdują się ciasta, torty oraz lody. Cukiernia znana jest z doskonałego smaku swoich produktów dzięki produkcji opartej na tradycyjnych domowych recepturach oraz stosowania do swoich wyrobów wyłącznie naturalnych składników.

Poza słodkościami w ofercie nowego najemcy znajdą się specjalnie wyszukane, sprowadzane z różnych części świata gatunki kawy i herbaty oraz smaczne przekąski.

PARK HANDLOWY TARNOBRZEG TO POPULARNE W REGIONIE CENTRUM HANDLOWE

Wśród najemców Parku znajdują się Delikatesy Centrum, drogeria Hebe wraz z apteką, największe w regionie salony sieci Pepco i RTV EUR AGD, Martes Sport, sklep z obuwiem CCC, Dyskont Tekstylny Yan, Prymus AGD, sklep z zabawkami Toy Planet, Diverse, operator komórkowy PLAY, salon z sukienkami Gris Souris, Wrangler, LEE, Levis, Diamentowy Optyk, Outlet Triumph, Kolporter wraz z punktem Lotto oraz oddział Poczty Polskiej.

Do wynajęcia pozostał jedynie 1 lokal o powierzchni 38 m2 oraz miejsca na holu przeznaczone na tzw. wyspę. Inwestor zapewnia, że dla przyszłych najemców z ciekawymi pomysłami, atrakcyjnymi dla klientów przygotował atrakcyjne warunki.

materiał partnera

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Skip to content