08.03 (środa) Sebastian Riedel & Cree – koncert na Dzień Kobiet, w Sandomierzu

Urząd Miejski w Sandomierzu oraz Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na koncert Sebastiana Riedla & Cree z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w środę 8 marca br.  o godz. 18.00 w Domu Katolickim (ul. Mariacka 12), w Sandomierzu.

Bilety w cenie: 20 zł – przedsprzedaż oraz 30 zł w dniu koncertu. Przedsprzedaż rusza wkrótce w Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 20, tel. 15/ 644 61 05, e-mail: informacja@sandomierz.travel.

Dla Pań i Panów zagra Sebastian Riedel – syn legendarnego wokalisty zespołu „Dżem” wraz ze zespołem Cree. Zespół powstał w Tychach w 1993 roku z inicjatywy Sebastiana Riedla, Sylwestra Kramka i Adriana Fuscha. Pomysłodawcą nazwy był właśnie Ryszard Riedel, którego fascynowała historia i życie Indian Cree.

W 2000 roku w plebiscycie „Twój Blues” w kategorii najlepszy wokalista bluesowy Sebastian Riedel zajął 2–gie miejsce. W 2013 roku utworem „Jestem tu dla Ciebie” zdobyli nagrodę główną na Sopot Top Trendy Festiwal oraz nagrodę specjalną słuchaczy RMF MAXX. Dotychczas zespół wydał 6 albumów i obecnie pracuje nad najnowszą płytą.

Sebastian Riedel & Cree grają klimatyczny bluesowy repertuar.

Mottem zespołu i jego myślą przewodnią są słowa często używane przez Sebastiana Riedla: ,,Żeby żyć trzeba grać, żeby grać trzeba żyć”.

Obecny skład grupy:

Sebastian Riedel – gitara, śpiew, harmonijka
Sylwester Kramek – gitara
Lucjan Gryszka – gitara basowa
Kuba Majerczyk – perkusja
Adam Lomania – instr. klawiszowe

Więcej o zespole:
www.cree.pl
https://pl-pl.facebook.com/cree.tychy

Gorąco zapraszamy wszystkich, a w szczególności Panie na koncert z okazji Dnia Kobiet!

Na wszystkie Panie czeka mała niespodzianka…

foto&info: Sandomierskie Centrum Kultury

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x