Tarnobrzeg: „Weekend za pół ceny”

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zachęca wszystkich usługodawców, m.in. z branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej do udziału w ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną.

Tegoroczna edycja przypadała będzie w weekend od 31 marca do 2 kwietnia 2017 roku. Zeszłoroczna akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem turystów, stając się udanym posunięciem marketingowym i promocyjnym ofert handlowych, turystycznych w poszczególnych regionach Polski. Jak to wynika z dotychczasowego doświadczenia indywidualni nabywcy usług, zachęceni ofertą, kupują je częściej, już jako regularni klienci. Jednocześnie wpływy finansowe uzyskane podczas promocyjnego weekendu niższych cen nie muszą być mniejsze, ponieważ w te dni zazwyczaj rosną obroty uczestników akcji.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w ww. przedsięwzięcie, stając się Partnerem Akcji. Usługi oferowane przez Partnerów będą szeroko reklamowane w Internecie, m.in w Narodowym portalu turystycznym (polska.travel.pl i strony Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnej Organizacji Turystycznej, LOT, Centrów Informacji Turystycznej i innych), rozsyłane w formie wiadomości (newsletter: „Aktualności turystyczne”) oraz promowane w portalach społecznościowych (Facebook). Urząd Miasta Tarnobrzega także zapewni Partnerom Akcji wsparcie, poprzez umieszczenie ofert w materiałach informacyjnych Urzędu, propagujących ww. przedsięwzięcie.

Aby stać się Partnerem Akcji należy do dnia 28 lutego 2017 r. wypełnić formularz dostępny na stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl. Na wspomnianej stronie internetowej znajdują się szczegóły dotyczące akcji oraz regulamin kampanii.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x