Tarnobrzeg: W niedzielę motocykliści zapraszają na topienie Marzanny nad jeziorem

Organizacja Moto Tarnobrzeg zaprasza na trzecią edycję imprezy pod hasłem „Topienie Marzanny – Motocyklowe Powitanie Wiosny 2017”. Wydarzenie bez względu na pogodę – jak zapewniają organizatorzy, odbędzie się w niedzielę 19. marca br., w pobliżu wjazdu nad Jezioro Tarnobrzeskie. Początek godz. 12.

Jak było w ubiegłym roku można zobaczyć tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
TBG
3 lat temu

I co wrzucą brudną kukle do czystej wody ?!? Tak nie bedzie !

Tarnobrzeżanin
3 lat temu

Znowu?! Nie, tak dłużej nie będzie! Już w tamtym roku trzeba było zgłosić to na Policję i by mieli nauczkę, ale widzę, że ci ludzie nadal chcą zanieczyszczać nasze jezioro!

Kto na to wydał zgodę?! Dobrze, że Redakcja pisze przed wydarzeniem, a nie po – będzie można zawczasu zareagować i nie dopuścić do trucia zbiornika, w którym co roku kąpią się ludzie!

Tarnobrzeżanin
3 lat temu

A i polecam lekturę art. 109 § 3 Kodeksu wykroczeń oraz art. 145 tej ustawy, a także – choć w dalszej kolejności – art. 182 § 1 Kodeksu karnego. Żeby nie było, że ktoś nie ma świadomości tego, że taki czyn jest karalny.

sympatyk
3 lat temu

Już lepiej żeby wrzucili to do Wisły, w końcu tam już pływa sam syf.

też sympatyk
3 lat temu

W Wiśle ok w jeziorze be, a woda w Jeziorze Tarnobrzeskim to się bierze z tego jak Pan Bóg płacze nad tymi głupotami które wypisujecie. Puknijcie się w głowy i może zróbcie czarny protest w obronie marzanny, dopiero będzie śmiech na sali. ŻENADA do kwadratu

Tarnobrzeżanin
3 lat temu
Reply to  też sympatyk

Właśnie osoby o takiej mentalności jak Pan palą plastikiem i innymi tworzywami sztucznymi w piecach. Już się absolutnie nie dziwię, czemu Polacy oddychają najgorszym powietrzem w Europie. Ten naród ma wyj…walone na ekologię. I nie należę do żadnych zielonych, po prostu chciałbym, żeby każdy miał poszanowanie dla naszego dobra wspólnego. Jak widać takie rozumowanie wykracza poza granice intelektu niektórych osób.

Poza tym, w Wiśle też nie jest ok – to jest po prostu mniejsze zło, gdyż wiadomo jak ta rzeka jest zanieczyszczona, Jezioro Tarnobrzeskie ma dobrą jakość wody, ale to na razie. Jeśli ludzie będą je zanieczyszczać – nawet wyrzucając papierki, to jest najlepsza droga do jego degradacji.

Nie możecie tylko spalić tej Marzanny, bez topienia jej? I wykonać w 100% z materiałów naturalnych, bez używania tworzyw sztucznych, bez podpałki, itp… Możecie to zrobić nad Jeziorem, na łonie natury, ale nie musicie go zanieczyszczać. Jeśli ktoś twierdzi, że przesadzam to chyba nie ma sensu kontynuować dyskusji. Podobnie myślą ci, co trują powietrze ze swoich domów i kamienic. No ale przecież kogo to obchodzi? Co z tego, że jesteśmy czerwonym, purpurowym krajem na mapie Europy? Polska to piękny kraj, tylko ludzie…Smutne, ale prawdziwe.

Norbi
3 lat temu

jak wjadą do jeziora to przyjde

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x