Świetny występ pływaków z UKS Delfin Tarnobrzeg podczas Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego

Młodzi pływacy z UKS Delfin Tarnobrzeg wywalczyli siedem medali podczas Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego dla dzieci w wieku od 10 do 11 lat, które rozegrane zostały w Strzyżowie. Nasi medaliści są uczniami Szkoły Podstawowej nr 3.

Cztery medale zdobyła Łucja Zych, która dzięki świetnym wynikom została wybrana najlepszą pływaczką, w kategorii wiekowej 11 lat. Łucja wywalczyła dwa złote medale na 50 m stylem grzbietowym z czasem 0:36,68 i 100 m stylem grzbietowym (1:20,91) oraz dwa srebrne na 50 m stylem dowolnym (0:34,90) i 100 m stylem zmiennym (1:27,51).

Z dwoma medalami z zawodów powrócił Adam Chmielowski. Adam był drugi na dystansie 100 m stylem klasycznym (1:38,24) oraz trzeci na 200 m stylem klasycznym (3:32,3).

Ze swojego startu zadowolony może być także Bartłomiej Bzdyra, który zdobył srebrny medal na 100 m stylem klasycznym (1:46,61). Niewiele do zdobycia medalu zabrakło zaś Piotrowi Szczepanowi, który zajął 4 miejsce na 100 m stylem motylkowym (1:40,97).

Bez medali ale z nowymi „życiówkami” z zawodów powrócili: Otylia Błażejczak, Aleksandra Jochaniak, Jakub Kalita, Kinga Rękas, Roksana Knap oraz Eryk Brożyna.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników.

Na zdjęciu od lewej B. Bzdyra ( podopieczny R.Rybicki), Ł. Zych i A. Chmielowski ( podopieczni A. Michalik)