Tarnobrzeg: W sobotę 1. kwietnia piłkarski camp dla dzieci

W sobotę 1. kwietnia młodzi piłkarze z Tarnobrzega i okolic będą mieli możliwość potrenowania tak  jak ich rówieśnicy reprezentujący akademie piłkarskie najlepszych europejskich klubów. Wydarzenie skierowane jest do dzieci z Tarnobrzega i okolic w wieku 6 – 13 lat.

Coerver Camp Complete Player to otwarty event sportowy wspierający indywidualne umiejętności piłkarskie dzieci z roczników 2011-2004. Odbędzie się on na Euroboisku w Tarnobrzegu, al. Niepodległości 2. Udział w Campie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy drogą mailową pod adresem podkarpacie@coerver.pl lub telefonicznie 601874929.

W trakcie pięciogodzinnego campu młodzi zawodnicy będą uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i praktycznych z trenerami Coerver Coaching, treningu motorycznym, treningu mentalnym, zajęciach w strefie zdrowia oraz odbędą testy piłkarskie z wykorzystaniem systemu Smartspeed.

Zajęcia podczas Campu prowadzone będą równocześnie w pięciu strefach treningowych:

SKILLS – STREFA UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKICH – efektywne rozwijanie indywidualnych umiejętności technicznych i taktycznych w oparciu o metodologię i filozofię Coerver Coaching,

MENTAL – STREFA TRENINGU MENTALNEGO – wzmacnianie zdolności wykorzystywanych przez zawodnika w meczu: koncentracja, opanowanie, podejmowanie decyzji, pewność siebie,

PHYSICAL – PROGRAM KSZTAŁTUJĄCY ZDOLNOŚCI MOTORYCZNE – rozwój podstawowych zdolności motorycznych: szybkości, siły, koordynacji ruchowej zawodników z uwzględnieniem ich wieku rozwojowego oraz nauka wzorców ruchowych,

MEDICAL – STREFA ZDROWIA – profil fizjologiczny sportowca, analiza składu ciała, zajęcia z dietetykiem sportowym,

SMARTSPEED – STREFA TESTÓW PIŁKARSKICH – testy piłkarskie z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego na świecie Systemu Identyfikacji Talentu SMARTSPEED.

– Ideą projektu Coerver Camp Complete Player jest stworzenie młodym zawodnikom z Tarnobrzega i okolic możliwości uczestniczenia w treningu na najwyższym światowym poziomie. Trening piłkarski na całym świecie jest integralny z treningiem motorycznym i mentalnym. Sprawia to, że proces szkolenia uzupełniony o monitoring w postaci testów piłkarskich oraz medycznych daje wielopłaszczyznowy rozwój młodym zawodnikom. Przenosimy sprawdzone wzorce z zagranicy – tłumaczy Mateusz Nowak, koordynator projektu oraz Project Manager Coerver Coaching Poland.

Sprawdź swoje predyspozycje piłkarskie z COERVER COACHING POLAND!

Zapisz się na COERVER CAMP COMPLETE PLAYER!

O METODZIE COERVER COACHING

Coerver® Coaching to najdoskonalsza na świecie metoda nauczania gry w piłkę nożną. Opinie taką wyraża wielu wybitnych trenerów i znanych piłkarzy, wśród których są Franz Beckenbauer, Jurgen Klinsmann, Gerard Houllier, Osvaldo Ardiles, Carlos Parreira.

Coerver® Coaching to usystematyzowany program treningowy dla dzieci i młodzieży w wieku 4-16 lat. Metoda bazuje na fundamentalnym przekonaniu, że jakikolwiek system gry czy jakakolwiek drużyna jest tak dobra jak indywidualności, które ją tworzą, dlatego program jest skoncentrowany na rozwoju indywidualnych umiejętności zawodników.

Sednem metody Coerver® Coaching jest mistrzowskie panowanie nad piłką (Ball Mastery). Wszystkie inne aspekty gry, od przyjęć i podań piłki aż po grę zespołową, zależą od tego podstawowego elementu. Z metody Coerver Coaching w procesach szkolenia młodych zawodników w swoich akademiach piłkarskich korzystają intensywnie czołowe kluby Europy: Benfica Lizbona, AC Milan, Real Madryt, Arsenal Londyn, Manchester United, Chelsea Londyn, Newcastle United, Fulham Londyn, Bayern Monachium, Olympique Marsylia.
Najbardziej znanymi piłkarzami, którzy piłkarskie szlify zdobywali dzięki metodzie Coerver Coaching saą: Thomas Mueller, Arjen Robben, Robin van Persie.
W programach Coerver Coaching uczestniczy ponad 3 miliony młodych piłkarzy w 36 krajach.

Więcej informacji o metodzie na: http://coerver.pl/ oraz  http://facebook.com/Coerver.Coaching.Poland 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x