Tarnobrzeg: Indywidualny mistrz Amatorskiej Ligi Tenisa wyłoniony (fotoreportaż oraz video HD)

Jakub Łoch wygrał Indywidualne Mistrzostwa Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Zawodnik reprezentujący klub IKS Jezioro Tarnobrzeg był najlepszy zarówno w rozgrywkach drużynowych jak i indywidualnych.

Kilkanaście dni wcześniej, pierwszy mistrz ALTS-u odebrał nagrodę dla najlepszego zawodnika w rozgrywkach drużynowych, Jakub Łoch bowiem, jako jedyny wśród ponad 50 uczestników, nie przegrał żadnego meczu. W starcie indywidualnym zawodnik IKS-u znów był niepokonany, wygrywając wszystkie mecze, w finale zaś pokonując Tomasza Tetlę. W meczu o 3 miejsce Łukasz Kasprowicz wygrał ze Zbigniewem Gudzem

Amatorska Liga Tenisa Stołowego, to nowa inicjatywa na mapie Tarnobrzega, która szybko zyskała wielu zwolenników. Jej największą zaletą jest brak ograniczeń, nie tylko wiekowych ale przede wszystkim związanych ze sprawnością. Organizatorzy, czyli klub IKS Jezioro Tarnobrzeg oraz Stowarzyszenie Prolander, postawili bowiem na integrację przez duże „I”, stąd w ligowych rozgrywkach z osobami pełnosprawnymi, rywalizowali również zawodnicy z różną niepełnosprawnością ruchową, w tym osoby poruszające się za pomocą wózków inwalidzkich.

Już dziś można zapisywać się do drugiej edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego, której rozgrywki ruszą jesienią. Informacje dotyczące zgłoszeń można uzyskać na stronie www.alts.tarnobrzeg.pl

VIDEO JUŻ WKRÓTCE. ZAPRASZAMY

foto&video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Prezes
4 lat temu

Brawo Kuba Łoch!! Super wynik. Gratulacje, wygrane 24 pojedynki (wszystkie) w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego i zwycięstwo w Turnieju o Indywidualne Mistrzostwo ALTS.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content