Tarnobrzeg: Nie odbyła się pierwsza rozprawa pojednawcza Wojciech Brzezowski kontra Grzegorz Kiełb

Dzisiaj rano w tarnobrzeskim sądzie miała się odbyć pierwsza rozprawa pojednawcza, Wojciech Brzezowski kontra Grzegorz Kiełb. Były wiceprezydent Tarnobrzega podał swojego byłego zwierzchnika do sądu, domagając się przeprosin. Na rozprawie nie pojawił się prezydent Tarnobrzega przedkładając zwolnienie lekarskie.

Tymczasem dziś na stronie UM Tarnobrzeg pojawiła się informacja oraz zdjęcia z przedszkola nr 4, w którym zainaugurowana została akcja „Przedszkolak karateka”. Na zdjęciach tych widać prezydenta Kiełba, obserwującego trenujące dzieciaki. Trening rozpoczął się o godzinie 9, rozprawa również miała się zacząć o 9. – link

– Dzisiejsza rozprawa miała być pierwszą rozprawą pojednawczą, gdzie sąd dawał nadzieje na porozumienie – komentuje w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Wojciech Brzezowski. – Pan prezydent przedłożył zwolnienie, tymczasem  wydzwaniają do mnie ludzie, że jak to jest, prezydent jest w urzędzie, przyjmuje interesantów, jest na spotkaniu w przedszkolu. Wygląda to co najmniej niepoważnie. Pan prezydent Kiełb pokazuje ignorancję dla wszystkiego – dodaje.

*******************************************************************

Przypomnijmy, w listopadzie ubiegłego roku prezydent Tarnobrzega zwolnił swojego zastępcę ”za kumoterstwo”. Obejmując stanowisko wiceprezydenta Wojciech Brzezowski zrezygnował z prowadzenia biura projektowego na rzecz swojej córki, jednak jak wyjaśniał wtedy prezydent, biuro to miało w ekspresowym tempie wydawane pozwolenia na budowę, asygnowane podpisem Brzezowskiego.

– Wszystko sprawdziłem, wnioski o pozwolenie na budowę składane przez biuro córki byłego już wiceprezydenta rozpatrywane były w przeciągu 19 dni, pozostałe zaś, również te złożone w tym samym dniu czekały na decyzję do 65 dni – mówił prezydent. – Tu nie ma o czym dyskutować, chodzi o prywatny interes. Dla mnie jest to nieetyczne i niemoralne zachowanie – dodał.

Kilka dni później Wojciech Brzezowski odniósł się do zarzutów skierowanych pod jego adresem przez G. Kiełba. – Zostałem pomówiony, oczekuję że do końca roku prezydent mnie przeprosi, jeśli nie to będę musiał wystąpić na drogę sądową – mówił w grudniu ubiegłego roku były wiceprezydent Tarnobrzega. Przeprosin się jednak nie doczekał. – Nie będę przepraszał Wojciecha Brzezowskiego, racja jest po mojej stronie – tłumaczył prezydent.

Niestety nie udało nam się skontaktować telefonicznie z prezydentem Grzegorzem Kiełbem.

Termin kolejnej  rozprawy wyznaczono na 2 czerwca br.

Subskrybuj
Powiadom o
83 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
L4
3 lat temu

Komu jak komu ale prezydentowi miasta nie wypada tak się zachowywać. Lekarzowi też powinno się oberwać za wystawianie trefnych zwolnień bo to są jaja i kpina.

Pisanka
3 lat temu

Będzie jak z Mastalerzem winny.Tylko okaże się że umorzą z powodu niskiej szkodliwości społecznej czynu.

as
3 lat temu

ale wstyd…

żenuła
3 lat temu

za kogo uważa się urzędujący prezydent?

obywatel
3 lat temu

Jakoś w kampanii wyborczej chętnie gościł w tarnobrzeskim sądzie, brylował przed kamerami. Teraz mu tam nie śpieszno gdyż przegrywa sprawę za sprawą o czym często informuje radny-były prezydent Mastalerz przy okazji każdej sesji RM. Kompromitacja na całego.

mieszkaniec
3 lat temu

Zadajemy prezydentowi pytanie publiczne jaki rodzaj cierpień chorobowych doznaje fizyczne czy psychiczne? Nie liczymy na jego odpowiedź więc zapytamy w ZUS. Świadczenie pracy w przypadku przebywania na L4 jest wykroczeniem.

Prawnik
3 lat temu

Nie chcę niczego przesądzać, ale w przedstawionym stanie faktycznym mogło dojść do popełnienia przestępstwa poświadczenia nieprawdy, określonego w art. 271 § 1 Kodeksu karnego (lekarz wystawiający zwolnienie) oraz popełnienia przestępstwa użycia poświadczenia nieprawdy przed sądem, określonego w art. 273 Kodeksu karnego (prezydent).

Art. 271. § 1. Funkcjonariusz publiczny lub inna osoba uprawniona do wystawienia dokumentu, która poświadcza w nim nieprawdę co do okoliczności mającej znaczenie prawne,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 3. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Art. 273. Kto używa dokumentu określonego w art. 271 lub 272,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

W grę może wchodzić też art. 272 Kodeksu karnego:
Art. 272. Kto wyłudza poświadczenie nieprawdy przez podstępne wprowadzenie w błąd funkcjonariusza publicznego lub innej osoby upoważnionej do wystawienia dokumentu,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

sprawa dla prokuratury
3 lat temu
Reply to  Prawnik

Tym faktem powinna z urzędu zająć się prokuratura bo wszystko na to wskazuje, że doszło do złamania prawa. Pytanie do Prawnika: czy prokuratury same od siebie biorą pod lupę tego typu sprawy czy muszą dostać informacje na piśmie aby się tym zajęły? Uważam, że osoba na tak wysokim stanowisku nie powinna się zachowywać w sposób niegodny. Prezydent ma podobno skończone jakieś studia prawnicze.

Prawnik
3 lat temu

Odpowiadając na Pana pytanie, uprzejmie informuję, iż zgodnie z treścią art. 303 Kodeksu postępowania karnego (k.p.k.), Prokuratura wszczyna śledztwo bądź to z urzędu, bądź w skutek zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Art. 303. Jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa, wydaje się z urzędu lub na skutek zawiadomienia o przestępstwie postanowienie o wszczęciu śledztwa, w którym określa się czyn będący przedmiotem postępowania oraz jego kwalifikację prawną. Istnieją zatem dwie podstawowe drogi wszczęcia postępowania przygotowawczego. Według pierwszej, jeśli informacja o danym stanie faktycznym dotrze do Prokuratury, może ona wszcząć śledztwo z urzędu. Jednak jeśli Prokuratura nie ma wiadomości na temat możliwości popełnienia przestępstwa w danej sprawie, wówczas jedyną drogą pozostaje zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, które może zostać złożone przez każdego, w Prokuraturze bądź Komendzie/Komisariacie Policji. Podstawą prawną takiego zawiadomienia jest art. 304 § 1 k.p.k: Art. 304. § 1. Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. Przepisy art. 148a oraz art. 156a stosuje się odpowiednio. § 2. Instytucje państwowe i samorządowe, które w związku ze swą działalnością dowiedziały się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, są obowiązane niezwłocznie zawiadomić o tym prokuratora lub Policję oraz przedsięwziąć niezbędne czynności do czasu przybycia organu… Czytaj więcej »

Tarnobrzeżanin
3 lat temu

Ludzie!!!! Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu, niech ten człowiek nie kompromituje już naszego miasta!

Mieszkaniec
3 lat temu

A może właśnie o to chodzi? 🙂 pomyślcie politycznie a nie tak jak wam media podają 🙂

Tarnobrzeski Kłamczuszek
3 lat temu

ale wstyd!biedne dziecko nie wyrosło jeszcze z kłamstw…

Dociekliwy
3 lat temu

a może ukochana Pani Naczelnik zatrzymała Naszego Kłamczuszka? Miłość ślepa jest… Ale ludzie dookoła ślepi nie są. Na szczęście to pierwsza i ostatnia kadencja tego przedstawiciela miasta, którego nikt nie zna

Pracownik UM
3 lat temu

Mamy dobrego człowieka za prezydenta. Dobrego. Który nikogo nigdy nie zostawił na lodzie. Bo ma dobre serce. Pracownicy to wykorzystują. Ludzie to wykorzystują. To nie Norbert który cieszył się jak zwolnienia porobil. Dba o nasz majątek gminny. Nie postawił domu nie kupił suva jak Norbert. Żyje jak człowiek mimo błędów które popełnił. I ja też popełniłem. I uszanujcie to na miłość boska.

Tarnobrzeski Kłamczuszek
3 lat temu
Reply to  Pracownik UM

Pracowniku UM starasz się o premię? z tym uszanowaniem błędów to trochę przesadziłeś hahaha !!!!

owen
3 lat temu

A mnie to wszystko wygląda na robienie sobie jaj z sądu przez pana rezydenta, publiczne olewanie sądu i kompletne poczucie bezkarności.Osoba zajmująca najwyższy urząd w mieście pokazuje gdzie ma sąd, prawo i jeszcze bezczelnie się z tym afiszuje. Ciekawe tylko jakie konsekwencje w takiej sytuacji poniósłby szary Kowalski?

ABW
3 lat temu
Reply to  owen

Wiadomo jakie- szary Kowalski został by pozbawiony pracy !

Doda
3 lat temu
Reply to  owen

Norbert daj już spokój!

owen
3 lat temu

Czyli pan prezydent jest PONAD PRAWEM???

ABW
3 lat temu
Reply to  owen

Zobaczymy jak to się właśnie rozstrzygnie….???

a kuku
3 lat temu

Urzędniku UM czy pomyślałeś przez chwilę jaki przykład daje twój chlebodawca i że od kogoś takiego wymaga się przejrzystości, poszanowania prawa, prawdomówności,zachowania powagi sprawowanego urzędu? Wszystkiego tego co twój pryncypał deklarował w kampanii wyborczej?
A prawo nie jest tylko dla „Szarego Kowalskiego”, sprzątaczek, woźnych itp. ale dla ludzi sprawujących wysokie urzędy również.
Jak te drwiny prezydenta zostaną zamiecione pod dywan to ja dziękuję!
Schorowanych ludzi to ZUS umie nękać kontrolami ale takiemu to ma ujść na sucho?

ann
3 lat temu

Brawo redakcja! Są w tym mieście jednak Dziennikarze. Szacunek.

Sąsiad
3 lat temu

Oj pozwala sobie Kiełb, pozwala…no ale cóż, z taką doradczynią u boku to chyba już niedługo.

Doda
3 lat temu
Reply to  Sąsiad

poka, poka sowe

Utm
3 lat temu

I co? Jaki sąd? To już kampania wyborcza. S Brzezowski będzie kandydatem. Ja na miejscu Grześka robilbym to samo. A Wy debile polityczne z kotletem na czele podniecajcie się…

Sąsiad
3 lat temu

Jolka! żebyś nie wiem jak się podpisała to i tak każdy pozna cie po arogancji, pogardzie i chamstwie. Zaczynasz swój komentarz od słów „A co? Jaki sąd?….” a na koniec wyzywasz ludzi i jedynego rzetelnego dziennikarza w tym mieście od debili!? No chyba zwymiotuje jak cie szkarado na klatce schodowej spotkam!

Fakty
3 lat temu

Fakty jakie są wszyscy widzimy. Szczekacze Kiełba nie mają żadnych argumentów do obrony swojego uwielbianego szefa.

Mieszkaniec
3 lat temu

Nie jestem żadna Jolka itd. Wielu mówiło Grześkowi tak: chłopie, ten cały PiS w TBG odbije Ci się czkawką. Grzesiek poszedł im aż za bardzo na rękę. Oddał wszystko – stanowiska, rady nadzorcze, itd. Powszechnie wiadomo było, jak Brzezowski pracował od 9 do 14, że przychodzili do niego różni ludzie. Jak długo ludzie mieli to znosić? Nie dość tego, zero szacunku dla drugiego człowieka – mówienie tyłem do ludzi, palenie papierosów w swoim gabinecie – to brak szacunku dla petentów, inwestorów, ludzi. Kalinka poległ całkowicie mając większość w radzie ściągnęli go z przewodniczącego. Dlaczego? trzeba oglądać sesje RM. Chłopak w nerwach, wstaje, czerwony, pot się z niego leje. No na miłość boską ile tak można było? faworyzował swoich, a jak Kiełb powiedział dosyć, to wszedł w kumoterstwo z Mastalerzem – za to Ortyl powinien go pie….i to od razu. Kolejna sprawa to taka, że liczba członków PiS w TBG gwałtownie zmalała. A po co Kiełb miał iść na rozprawę i patrzeć na nich? Wyciągnie mu pewnie pewne rzeczy przed wyborami i tyle.

ABW
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Nie pozostaje nic więcej jak tylko się uśmiać z tych twoich wypocin,bo komentarz jest zbędny !haha

JamJest
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Ty to na poważnie ?

ABW
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Nie trzeba nic przed wyborami akurat wyciągać,bo każdy ma swój rozum i widzi co się w mieście dzieje ! A ty Mieszkańcu jesteś na tyle naiwny ,że myślisz że Kiełb zostanie na drugą kadencję ???

anty mieszkaniec
3 lat temu

to prezydent nie jest samorządowcem, ale politykiem? nie ma dbać o dobro miasta tylko swoje??? to żart?

kandydat
3 lat temu

Przejrzałem dziś wszystkie portale i strony internetowe lokalnych mediów i wszędzie cisza w tym temacie. Nawet tbg.info, który linkuje z innych stron nie wrzucił tego tematu na forum. Czyżby niewygodny temat? Wszystkich ma władza w kieszeni? Ktoś mi to wyjaśni?

JamJest
3 lat temu

Jaśnie nam panujący to przebiegły mistrz zbrodni – nie dość jednak przebiegły 😀

wyborca
3 lat temu

Mastalerz zniszczy Kiełba w kampanii. Kiełba ludzie dobrze o tym wiedzą i już dawno rzucili go na pożarcie. Dlatego tak sie zachowuje i robi co mu sie podoba. Ważne, że nie mała wypłata co miesiąc jest na czas na koncie. Muszą mieć innego kandydata albo to taka niewyobrażalna amatorszczyzna.

mieszkaniec
3 lat temu

Kiełb sam się niszczy ponieważ nie szanuje wyborców stawiając się ponad prawem obowiązującym wszak każdego obywatela RP. Kodeks jest jeden dla wszystkich. Nie chodzi wyłącznie o te zapisane prawem ale też te przyjęte zwyczajowo jako normy przyzwoitych ludzi.

Mieszkaniec
3 lat temu

Ale zastanowiłem się nad tym, co piszę. Kiełb się nie niszczy, tylko poodsuwał tych, co niszczyli miasto przez co? Bo darli ze stołków ile się dało. Rzuciłbym nazwiskiem jednej pani, która jest z PiS i nie chodzi o KRUS, ale po prostu mi nie wypada, a i odpowiedzialność karna. I zaręczam, że ta historia to po prostu (gdybym ją opisał) to jeden wielki cyrk na kółkach pokazujący, jak działa lokalnie PiS. Że Ortyl o tym nie wie…dziwie mu się bardzo. Dosyć już prywaty, i to akurat pokazał Grzesiek.

Owen
3 lat temu

….akurat pokazał Grzesiek! No pokazał, pokazał tylko zupełnie co innego pokazał, głównie to, że zdrowie jakoś zawsze odmawia mu posłuszeństwa kiedy ma rozprawy w sądzie albo na sesjach są niewygodne dla niego tematy.Zazwyczaj chował się do mysiej dziury ale tym razem doszedł do wniosku, ze przecież jemu nikt nic nie zrobi, nawet sąd. A wieszanie psów na jedynym dziennikarzu który opublikował same fakty i dorabianie do tego politycznej nagonki przez Brzozowskiego ma pokazać za jakich debili uważa się mieszkańców. No bo przecież to nie Grześ jest winien tylko dziennikarz, który ośmielił się byc niezależny i Brzozowski, który w sądzie chce udowadniać, że kiełb go pomówił!

Józek Sałata
3 lat temu

Można sobie dyskutować ale tak naprawde sprawa jest dla ZUSu, wymiaru sprawiedliwości, a w dalszej perspektywie dla wyborców którzy mogą wypowiedzieć się ostatecznie za półtora roku przy urnach.Fakt, troche szkoda czasu no ale wcześniej chyba chłopca nie da sie oderwać od stołka na który dostał się tylko dlatego że ludzie juz nie mogli zdzierzyć Naczelnego Narcyza.

Caryca na urzędzie
3 lat temu

Nie przejmuj się Grzesiek, damy radę!Mogą na pocałować…

ABW
3 lat temu

Aż się zdziwicie jak was pocałują !!!

tbg
3 lat temu

I to jest PREZYDENT. Zamiast iść do sądu to przysyła L-4 a sam idzie do… przedszkola 😉 Może to nie takie złe miejsce dla „prezydenta”

AA
3 lat temu

Lokalne miedia Kiblowi na to pozwoliły! Zobaczcie co ten człowiek wyprawia, jak się zachowuje i miasto pogrąża! a w mediach sza, anie artykułku jednego nieprzychylnego Kiblowi! Szmaciarz zachowuje się jak car, pan i władca!
Tum zachowaniem pokazał, że ma wymiar sprawiedliwości w dupie!
Ta sprawa musi być wyjaśniona i sprawca ukarany! a lekarz, który wystawił zwolnienie wydalony winien być z zawodu! Żądam ujawnienia nazwiska tego lekarza!

Tomek
3 lat temu
Reply to  AA

Nie podniecaj się tak, bo złość piękności szkodzi. Po za tym zapewne zwolnienie było w porządku, tylko pacjent zamiast grzecznie w łóżku leżeć co rusz gdzieś łaził. Ale to nie jest przestępstwem ani lekarza ani pacjenta. Natomiast za zniewagę (określenie „szmaciarz”)możesz sam być pociągnięty do odpowiedzialności karnej z art. 216 par. 2 kodeksu karnego, a wtedy sam nagle możesz poczuć się chory 😀

Kak
3 lat temu
Reply to  Tomek

Nic mu nie zrobią, leczył się pół roku u psychiatry, niepoczytalny

owen
3 lat temu

Prezydentowi wolno a Kowalskiemu nie wolno. Łazić na zwolnieniu i nawet pracować. Dobre!

owen
3 lat temu

Przecież jak sprawuje urząd prezydenta to chyba musi być poczytalny, z żółtymi papierami by nie przeszedł.No bo rozumiem, ze kandydaci maja obowiązek przedstawić zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia psychicznego?

tbg
3 lat temu

@owen
Uważasz, że to jest NORMALNE gdy w sądzie przedkłada się L-4 świadczące o chorobie a następnie idzie się do przedszkola?

owen
3 lat temu

Uważam, że nie jest to normalne a wyżej napisałem z przekąsem:)

Mieszkaniec
3 lat temu

Cały PiS…wszyscy źli – oni dobrzy. Już Brzezowski byś się zachował jak facet i jak masz się sądować to nie w błysku fleszy. Już trzeba było lecieć do mediów…A tak to niczym się nie różnisz od Mastalerza i tyle. PiS, PO = jedno zło! A Grzesiek bezpartyjny i chwała mu za to.

ABW
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Bezpartyjny bo już nikt go nie chciał !
A tak nawiasem mówiąc o blasku fleszy, to chyba Kiełb odwołując Pana Brzezowskiego z funkcji bardziej to nagłośnił , wiec się nie podniecaj jednym artykułem !

Prawnik
3 lat temu

Obserwując tę dosyć burzliwą dyskusję, dostrzegłem dodatkowo kilka poważnych zagrożeń dla obecnego prezydenta miasta, które są związane bezpośrednio lub pośrednio z powyższym artykułem. Najgorszym scenariuszu mogą one (bądź nawet jedno z nich) doprowadzić do odwołania Pana Prezydenta z funkcji. Oczywiście poniższe rozważania mają charakter czysto hipotetyczny i należy je traktować in abstracto. 1. W przypadku przebywania wójta (burmistrza, prezydenta miasta) na tzw. L-4, nie może on rzecz jasna pracować. W pojęciu pracy należy rozumieć wszystkie czynności wykonywane przez daną osobę jako organ wykonawczy gminy, m.in. wydawanie decyzji, uczestnictwo w oficjalnych spotkaniach i wydarzeniach, reprezentowanie gminy, oficjalne wystąpienia. Takie zachowanie może prowadzić do dwóch wniosków: albo wójt pracuje będąc chorym, albo wójt jest zdrowy, a przedłożone zaświadczenie jest fałszywe. W obu przypadkach postępowanie wójta jest bezprawne i może prowadzić do odpowiedzialności karnej. 2. Zgodnie z art. 492 § 1 Kodeksu wyborczego (k.w.): Art. 492. § 1. Wygaśnięcie mandatu wójta następuje wskutek: 1) odmowy złożenia ślubowania; 2) niezłożenia w terminach określonych w odrębnych przepisach oświadczenia o swoim stanie majątkowym; 3) pisemnego zrzeczenia się mandatu; 4) utraty prawa wybieralności lub braku tego prawa w dniu wyborów; 5) naruszenia ustawowych zakazów łączenia funkcji wójta z wykonywaniem funkcji lub prowadzenia działalności gospodarczej, określonych w odrębnych… Czytaj więcej »

AA
3 lat temu

Ciekawe czy po skazaniu i zdjęcia ze stołka stara kochanka będzie go nadal tak kochać i bronic na forach?

Kiełbowski Andrzej
3 lat temu

Ale wybraliście włodarza… Brawo!
Nie wstyd wam głosów na cztery lata biby?!

Tarnobrzeżanin
3 lat temu

Problem w tym, że nie było za bardzo alternatywy. W drugiej turze jedyną opcją poza Panem Grzegorzem Kiełbem, był były Prezydent Norbert Mastalerz, który przez 4 lata zapracował sobie na – delikatnie mówiąc – niskie poparcie społeczne. Po prostu ludzie mieli dość ówczesnego stylu zarządzania miastem. Pozostali kandydaci też byli, mało atrakcyjni? Wiktor Stasiak z PiSu? Już był zastępcą prezydenta Dziubińskiego, teraz jest dyrektorem szpitala w Tarnobrzegu, myślę, że jego wybór byłby niekorzystny, a mieszkańcy nie byliby zadowolenia z rządów. Tadeusz Gospodarczyk? Również nie jestem przekonany co do korzystności wyboru takiego kandydata. Zbigniew Młodawski – wystarczy przeczytać wywiad na stronie: http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wiadomosci/tarnobrzeg/art/8092060,zbigniew-mlodawski-kandydat-na-prezydenta-tarnobrzega-wiecej-chleba-mniej-igrzysk-tego-potrzeba-temu-miastu,id,t.html i można mieć pewne zdanie o tym Panu. I ostatni kandydat z 2014 r. – Krzysztof Wianecki, którego chyba mało kto brał na poważnie, co więcej również miałbym wątpliwości co do kompetencji rządów takiej osoby. Co do prezydenta Kiełba, nie będę go bronił, bo gołym okiem widać jak wygląda jego kadencja. Jednak rozumiem osoby, które na niego głosowały, gdyż wydawał się, a chyba także i był, najlepszym z 6 kandydatów na prezydenta. Jego atutami były: wykształcenie prawnicze (obecnie widać, że nie idzie ono w parze z podejmowanymi działaniami), bezpartyjność (która jest plusem i minusem zarazem). Jednak kluczowym był fakt,… Czytaj więcej »

Tbg
3 lat temu

No to już po obecnym prezydencie. Opozycja adwokacko to wykorzyta. Jak można popełniać takie błędy. Chyba to skutek otoczenia się ludźmi z pslu.A jak wiemy w Tarnobrzegu to grupa przegrana już na zawsze. Miał tyle ludzi przychylnych sobie nie umoczonych w zielonym błocie, mógł działać przez dwie albo 3 kadencje a tu klops. Ostatnia kadencja.Wystarczy wsłuchać się jak ludzie narzekają na brak kompetencji u pseudofachowców.

Johny Rocky Horror
3 lat temu

Co wy chceta? Jakie miasto taki prezydent !!!

mieszkaniec
3 lat temu

Jeśli prezydent był chory i pracował lecz do sądu nie przyszedł to istnieje przypuszczenie, źe zaświadczenie L4 było mu potrzebne w celu wprowdzenia sądu w błąd i ominięcie konfrontacji z oskarźycielem. Na przedstawionych fotkach prezydent jest w dobrej kondycji. Zatem po co było zwolnienie chorobowe? Istnieje wobec tego podejrzenie o wprowadzeniu w błąd lekarz wydającego zaświadczenie i uźycie tego przed sądem a to juź jest czyn karalny zagroźony wyrokiem.

Baks
3 lat temu

Już dajcie spokój, bo nie chce się tego czytać.
Prezydent wie co robi.
Nagle oponenci się obudzili, a siedzieć cicho i patrzeć jak trawa rośnie i skowronki tną kosmos.

Obywatel
3 lat temu
Reply to  Baks

Oj oj obrońca, a może obrończyni jaśnie pana się odezwała. Nie bulwersuj się tak, bo nadciśnienia dostaniesz.

Kak
3 lat temu

Oj Grzesiu cienko piszczy oj cienko… telefonów od dziennikarzy nie odbierał a tak kocha media fiu fiu….
Czas się pakować bawidamku, bierz kociubę, bogdańskich, rękasów, chrząstków itp pomiot i wy. z miast!

katolik
3 lat temu

Nawet gdyby opozycja powiadomiła prokuraturę i doszło by do sprawy sądowej to i tak przed wyborami wyrok nie zapadnie bo wystarczy, że prezydent będzie przynosił do sądu zwolnienia L4 🙂 Z drugiej strony nie ma na co liczyć, że ta pseudo opozycja cokolwiek zrobi. Kilku zdań wniosku o odwołanie przewodniczącego RM Kalinki nie potrafili samodzielnie napisać tylko zerznęli słowo słowo z wniosku z innej gminy.

ABW
3 lat temu

Ciekawe ,czy z tego wszystkiego to teraz Kiełb się czasami na dłużej nie rozchoruje !☺

owen
3 lat temu

@ Tarnobrzeżanin (ten z dużej litery), trudno się z tobą nie zgodzić. Bardzo
sensowna jest twoja analiza i refleksje.Podpisuję się pod nimi również i pozdrawiam.

Tarnobrzeżanin
3 lat temu
Reply to  owen

Dzięki, miło mi to czytać 🙂 Staram się być apolityczny i zależy mi na tym, żeby Tarnobrzeg się rozwijał, nieważne pod czyimi rządami oraz pod jaką partią. Jednak, w obecnej sytuacji ciężko dostrzec pozytywy, jeden che wykiwać drugiego, a tracą na tym zwykli mieszkańcy…
Pozdrawiam i oby mieszkańcy naszego miasta również bardziej myśleli przed wyborami, a nie dopiero post factum 🙂

Bach
3 lat temu

Nosił wilk razy kilka…

83
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x