O fotografii przyrodniczej i roślinach do zielnika – VIII edycja Akademii Przyrodniczej w ostatni weekend czerwca

W ostatni weekend czerwca odbędą się wykłady w ramach Akademii Przyrodniczej. Spotkania organizuje Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 oraz gospodarstwo agroturystyczne „Dobre Miejsce” w Alfredówce.

Wykład dla dzieci pt. „Świat roślin w zielnikach” poprowadzi mgr Alina Wójcik z Ligi Ochrony Przyrody. Spotkanie odbędzie się w piątek 23. czerwca, w siedzibie Centrum (Zamek Tarnowskich w Dzikowie), początek godz.17.

Na spotkanie z fotografami przyrody, organizatorzy zapraszają z kolei do „Dobrego Miejsca” w Alfredówce. O warsztacie fotografa przyrody opowiadać będą m.in. Monika Jabłońska, Rafał Rozmus, Piotr Morawski, Rafał Wilk i Marcin Soja. W programie przewidziany jest również krótki plener fotograficzny.

Warsztaty odbędą się w niedzielę 25. czerwca. Wyjazd i powrót z Alfredówki zapewniają organizatorzy. Odjazd planowany jest spod zamku Tarnowskich o godzinie 17. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zgłoszenia pod nr 531-14-2000 do soboty, 24 czerwca br.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x