Fenomenalny start Jacka Czecha na Letnich Mistrzostwach Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych w Lublinie

Bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik Integracji Tarnobrzeg Jacek Czech na Letnich Mistrzostwach Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych w Lublinie 17-19czerwca 2017r. Nasz zawodnik pobił swój rekord życiowy, ustalając jednocześnie nowy rekord Polski na dystansie 50 m stylem dowolnym.

Rekordowy start Jacek Czech zanotował  już pierwszego dnia zawodów. Mimo tego że płyną skrajnym torem uzyskał świetny wynik 58.37 sekundy, który jednocześnie jest jego najlepszym rezultatem w całej karierze oraz nowym rekordem Polski w grupie S2.

– To był świetny wyścig cały czas czułem moc i radość z szybkości jaką płynąłem – skomentował swój start Jacek Czech. – Wiem że mogę pływać jeszcze szybciej jest jeszcze kilka elementów które muszę poprawić – dodał.

W niedzielę tarnobrzeżanin popłynął na dystansie 50 m stylem grzbietowym uzyskując czas 1.02.20s. To kolejne udany sprawdzian formy sportowej Jacka, do głównej imprezy jaką będą Mistrzostwa Świata w Meksyku, które odbędą się na początku października.

Kolejne starty już za 3 tygodnie podczas Pucharu Świata które odbędą się w Berlinie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x