Pewnym zwycięstem nad LZS-em z Jadach, OKS Mokrzyszów żegna się z kibicami (video HD)

OKS Mokrzyszów wygrał 3:0 (1:0) z LZS-em z Jadach w meczu 33. kolejki klasy okręgowej. Dla podopiecznych trenera Michała Złotka było to ostatnie spotkanie przed własną publicznością w obecnym sezonie.

Bramki dla OKS-u strzelali: Michał Kułaga w 45, Kamil Guściora w 70 minucie i Adrian Rodzeń w 80 minucie.

Mimo, iż do rozegrania pozostała jeszcze jedna kolejka, sobotnia porażka z zespołem z Mokrzyszowa, dla Jadach oznacza spadek do klasy A. W okręgówce nie utrzymają się również zespoły ze Skopania, Stalów i Chwałowic.

W ostatniej kolejce OKS pojedzie do Zarzecza.

KLASA A

W ostatniej kolejce rezerwy Siarki pokonały na wyjeździe 3:1 LZS z Rzeczycy Długiej i kończą sezon na trzecim miejscu. Na dziewiątej lokacie uplasowała się zaś Koniczynka, która przegrała z KS Żupawa 0:3.