W Tarnobrzegu odbył się zlot miłośników i posiadaczy samochodów Subaru (fotoreportaż oraz video HD)

Kilkudziesięciu miłośników i posiadaczy samochodów Subaru z Podkarpacia, spotkało się w minioną niedzielę w Tarnobrzegu. To pierwsza tego typu inicjatywa w naszym mieście, organizowana przez Klub „Subaru Klub Podkarpacie”.

Członkowie „Subaru Klub Podkarpacie” regularnie spotykają się w każdą sobotę miesiąca, w Rzeszowie. Od ubiegłego roku, zloty organizowane są również poza stolicą województwa, w 2016 roku było to Krosno, w niedzielę zaś Tarnobrzeg.

– Chcemy wśród naszych członków zaszczepić chęć poznawania rejonów naszego pięknego Podkarpacia – wyjaśnia w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Dariusz Machowski, prezes klubu – Myślę, że już wkrótce auta z napędem silnikowym będą rzadkością, dlatego warto utrzymywać je w dobrym stanie i pokazywać kolejnym pokoleniom – dodaje.

Dlaczego właśnie marka Subaru? – To auto z duszą, bazujące na starych, klasycznych rozwiązaniach, dopracowywanych przez lata i weryfikowanych na torach wyścigowych – tłumaczy Łukasz Małecki z Tarnobrzega. – Ciekawą rzeczą o której warto wspomnieć, to lusterka naszych aut, na których znajdują się charakterystyczne świnki, czyli znak rozpoznawczy wszystkich kierowców Subaru na całym świecie – dodaje Dariusz Machowski.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x