Patryk Konopka: Celem numer jeden Wisły Sandomierz będzie utrzymanie w III lidze (video HD)

– Celem numer jeden Wisły Sandomierz w nadchodzącym sezonie będzie utrzymanie w III lidze – mówi w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Patryk Konopka, wiceprezes sandomierskiej drużyny.

Sezon przygotowawczy beniaminek III ligi grupy IV rozpocznie już w najbliższy poniedziałek, pierwszy zaś sparing rozegrany zostanie w sobotę 15. lipca br., z Wisłoką w Dębicy, zaś dzień później podopieczni trenera Pacholarza zmierzą się w Tarnobrzegu z Siarką. Ostatni mecz kontrolny Wiślacy rozegrają przed własną publicznością, w pierwszy weekend sierpnia ze Stalą Kraśnik.

Rundę jesienną Wisła zainauguruje w drugi weekend sierpnia, meczem na własnym stadionie z Sołą Oświęcim.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jeles
3 lat temu

Mecz ze Stalą Rzeszów już w weekend 19-20 sierpnia. Papiery o imprezę masową trzeba zgłaszać co najmniej 30 dni przed datą meczu więc czasu zostało bardzo mało. Żeby potem nie było wstydu że przyjedzie 200-300 osób z Rzeszowa i będą stać jak kiedyś KSZO czy Radomiak, na parkingu pod sektorem gości i nawet koloru murawy nie zobaczą. Nie wiem klatkę powiększcie czy coś, w końcu praktycznie cała druga trybuna jest nie używana.

TOMASZEWSKI
3 lat temu

Patryk fajnie to ogarnia. Świetnym pomysłem było umiejscowienie kibica w zarządzie. Spraw formalnych można się nauczyć, ale pasję ma się wrodzoną do futbolu. Nawet jak ma braki merytoryczne to nadgoni to zaangażowaniem. Więc Wisełko do pracy i robimy dobre mecze z fajnymi ekipami. Przed reorganizacją lig dążylismy do meczów z KSZO, Motorem, Resovia Resovią. Teraz wreszcie gramy w docelowej dla nas lidze.

st
3 lat temu

seeeeeeeeeeeeeeeseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

LUPO
3 lat temu

mów prawdę-bukały,lewandowskiego,judy,michalskiego niema wierzgacz umowa niepodpisana na treningu było 14 zawodników nowego nic.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x