Najlepsza biżuteria na imprezę

Kiedy nadchodzi kolejny babski wieczór lub inna okazja, by wyrwać się na szaloną imprezę na mieście, każda z nas gorączkowo zaczyna się zastanawiać, jaką stylizację wybrać tym razem. Strój i dodatki to nieodłączna para, dlatego przygotowując kreację na piątkowy wieczór warto pomyśleć choćby o naszej domowej kolekcji biżuterii. Czy mamy jeszcze w zanadrzu kolczyki, naszyjniki lub bransoletki, które wraz z nową sukienką pozwolą nam się wyróżnić w tłumie?

Biżuteria na imprezę to specjalny rodzaj dzieł sztuki jubilerskiej. Z jednej strony bowiem pragniemy, aby wystarczająco podkreślała naszą sylwetkę i grację, z drugiej jednak, na pewno nie chcemy by zanadto rzucała się w oczy. Dlatego właśnie złoto lub srebro, w które się przystrajamy, nie może być zbyt ciężkie i ostentacyjne. Nie można przecież porównać wyjścia do klubu z uczestniczeniem w zabawie ślubnej. W pierwszym wypadku pragniemy przede wszystkim czuć się komfortowo z naszymi błyskotkami, w drugim zakładamy najlepszą wieczorową kreację i wybieramy najbardziej efektowne ozdoby. Co jednak zrobić, gdy naszą szafę wypełniają same kolekcje na wielkie okazje?

Nie musimy się niepotrzebnie zamartwiać, ponieważ ostatnio na rynku pojawiła się nowość, która skutecznie rozwiąże nasze problemy. Inspiracją dla kolekcji, o której mowa był nie kto inny, jak polskie gwiazdy, a więc kobiety, które na imprezach spędzają większość swojego wolnego czasu. Magda Mołek, Kinga Rusin czy Agnieszka Szulim już dawno zdecydowały jakiego typu złoto i srebro będą nosiły na czerwonym dywanie. To między innymi właśnie ich wybór przerodził się w najnowszy trend w doborze imprezowych dodatków i gadżetów.

Celebrytki to naszyjniki, kolczyki i bransoletki nie bez przyczyny zwane przez specjalistów biżuterią gwiazd. Ich lekka, niezobowiązująca forma i symbolika uwodzi prostotą i delikatnością, zaś niesamowity, pomysłowy design efektywnie przyciąga uwagę otoczenia. Dzięki tej niesamowitej kolekcji każda z nas może zyskać nową świeżość outfitu i stać się prawdziwym centrum uwagi i duszą towarzystwa. W artykułach typu celebrytki drzemie bowiem niespotykana nigdzie indziej energia i werwa, która sprawi że twój weekendowy melanż zmieni się w naprawdę dobrą zabawę. Dodatkowo ucieszy cię też wiadomość, że delikatność zaprojektowania i subtelny charakter kolekcji znajduje swoje odzwierciedlenie w atrakcyjnych cenach produktów z tej serii. Nie czekaj więc i spraw sobie niepowtarzalne celebrytki już dziś.

materiał partnera