Ubezpieczenia na specjalne przedmioty

Otaczamy się nie tylko wygodnymi rzeczami, markami czy też najnowszymi hitami mody. Równie ważne (może nawet i ważniejsze) stają się gadżety, które nosimy w kieszeni, torebce czy też w plecaku. To one w dużej mierze zmieniają nasz sposób komunikacji z innymi ludźmi, funkcjonowania w świecie realnym i wirtualnym. W dobie Internetu dostępnego na wyciągnięcie ręki smartfony nie służą już tylko do rozmowy telefonicznej, ale przede wszystkim do funkcjonowania w świecie mediów społecznościowych czy też gier, robienia zdjęć, poznawania różnych aplikacji. Coraz częściej również nie wyobrażamy sobie życia bez stałego kontaktu z siecią. I choć specjaliści alarmują, że nadmierne używanie po prostu nam szkodzi, to jednak tego trendu nie da się już powstrzymać. Według niektórych bowiem nadmierne korzystanie z mediów społecznościowych zaburza więzi społeczne, utrudnia skupienie się na zadaniu i co najważniejsze coraz częściej prowadzi do wypadków.

Telefon w dłoni

To nieodłączny niemalże widok. Nawet jeśli nie rozmawiamy, nie buszujemy w sieci czy też nie dyskutujemy na czacie, to smarfon stał się już notatnikiem, organizerem, kalendarzem czy też nawigacją. To tak naprawdę mały komputer z samymi przydatnymi rzeczami. Pomaga zarządzać czasem, robi zdjęcia i je obrabia, a nawet czuwa nad bezpieczeństwem domu i służy jako czytnik książek. Utrata takiego wielowymiarowego urządzenia może być nie tylko kosztowna, ale przede wszystkim problematyczna.

Ubezpiecz się

Przyzwyczailiśmy się, że należy dmuchać na zimne i nawet, gdy bardzo się staramy, nietrudno o nieszczęście. Z drugiej strony tak mały gadżet, jakim jest smartfon jest dobrym celem dla złodzieja oraz rzeczą, którą łatwo uszkodzić. Coraz to nowsze modele telefonów są sporym wydatkiem, a pomimo starań upuszczenie takiego cuda może zdarzyć się każdemu. Stąd coraz większa popularność ubezpieczeń https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance, które chronią nas na wypadek uszkodzenia, kradzieży lub zgubienia telefonu. To doskonała polisa, która pozwala w szybkim tempie naprawić urządzenie lub zakupić nowe w tej samej klasie. Co istotne zadziała niezależnie od tego, w jaki sposób doszło do uszkodzenia oraz kto akurat w tym momencie użytkował telefon. To istotna informacja, ponieważ często zdarza się, że niektóre polisy wprowadzają różnego rodzaju klauzule, które uniemożliwiają otrzymanie ubezpieczenia, a tym samym odzyskanie skradzionego czy też zniszczonego sprzętu. Zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy, po prostu przeczytaj warunki

materiał partnera
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x