Faworyci nie zawiedli. Para Szczepanik/Warzocha zwycięża w V edycji Mistrzostw Tarnobrzega w siatkówce plażowej (fotoreportaż oraz video HD)

Para Karol Szczepanik i Kamil Warzocha zwyciężyła w tegorocznej, piątej edycji Otwartych Mistrzostw Tarnobrzega w siatkówce plażowej o Puchar Prezydenta Miasta. Wczorajszy turniej nad Jeziorem Tarnobrzeskim zorganizowali: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej.

Zwycięzcy turnieju byli głównymi pretendentami do wygranej. Karol Szczepanik, czołowy zawodnik Europy w siatkówce na śniegu oraz grający trener III ligowych siatkarzy z naszego miasta, po wygraną w tarnobrzeskich mistrzostwach sięgnął już dwukrotnie. Z kolei jego partner – Kamil Warzocha, bronił tytułu wywalczonego w ubiegłym roku. W finale triumfatorzy turnieju pewnie wygrali 2:0 z kielecką parą Łukasz Cudziło i Piotr Kołodziejczyk, którzy podobnie jak w poprzedniej edycji, zakończyli zawody na drugim miejscu.

Na trzeciej lokacie uplasowała się zaś para Jan Włodarczyk i Rafał Hasiak, który w sezonie halowym broni barw KPS Siarki Tarnobrzeg.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x