Co delegacja chińska miała do powiedzenia mieszkańcom Tarnobrzega wiedzą jedynie Ci, którzy znają język chiński lub angielski! (zdjęcia oraz video HD)

Władze Tarnobrzega najwyraźniej zakładają, że mieszkańcy miasta zainteresowani jego rozwojem, biegle posługują się językiem angielskim lub chińskim. Taki wniosek można wysnuć po dzisiejszej konferencji prasowej, w której udział wziął prezydent miasta oraz delegacja chińska.

Z konferencji prasowej zwołanej przez prezydenta Grzegorza Kiełba z udziałem przedstawicieli jednego z chińskich miast, nasz portal przeprowadził transmisję na żywo. W końcu było to wydarzenie niecodzienne, a dla wielu mieszkańców być może interesujące, nie od dziś bowiem wiadomo, że współpraca z Chinami może zaowocować choćby nowymi miejscami pracy.

Co miał do powiedzenia przedstawiciel Chin wiedzą jednak tylko Ci, którzy znają język angielski. Nasze władze nie zadbały bowiem o to, aby na konferencji pojawił się tłumacz, który słowa przedstawiciela strony chińskiej przełożyłby na język polski. Jedyny obecny na sali tłumacz, przekładał bowiem słowa strony chińskiej na język angielski.

Szczegóły rozmów z delegacją chińską przekażemy wkrótce.

Zapis całej konferencji prasowej:

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adaś
3 lat temu

Wszystko ostatnio jest podobnie kiepsko organizowane w mieście przez urzędników. Komedia. Pan delegat z Chin nagadał się do mieszkańców Tarnobrzega za pośrednictwem mediów tylko nikt go nie przetłumaczył 🙂 W Chinach szacunek znaczy nieco więcej niż u nas. Chwalimy się ich przyjazdem a wyjdzie podobnie jak sprawa z remontem i przebudową TDK z czego się nie cieszę.

Kolega dziennikarz
3 lat temu

Ponoć dali dwa dni wcześniej znać, że przyjeżdżają. To będą to dosyć szybko musieli zorganizować w UM. W kuluarach się mówi, że ograneli to COI i prezes TARRu – byli na parku w Zakrzowie i w ARP (to, zresztą jak oglądałem początek to szacun dla prezesa, bo zapierdziela po angielsku i mało tego, zna etykietę – wystarczy przyjrzeć się jak wymieniają się wizytówkami – ukłon i oburącz, a tak się podaje w Chinach).

UM
3 lat temu

Za wysokie progi dla obecnie urzędujących. Nawet prezydent Komorowski mając sztab ludzi popełniał gafy więc co się naszemu dziwić

obywatel
3 lat temu

Słabo i blado to wszylo 🙁

Anastazja
3 lat temu

Mina Kiełba na zdjęciu bezcenna 😀

idtrhf
3 lat temu

hah 😀 Pełna profeska! 😀 Hahahah 😀 NO to z pewnością będzie udana współpraca a Chińczycy w cale nie wezmą tako jako lekceważenie. Brawo!

Owen
3 lat temu

A jak nasz prezydent kiwał głową ze „zrozumieniem”, to dopiero tragikomedia!

ja
3 lat temu

No coż wizytę organizował Paruzel ale w miedzyczasie go posuneli wiec UM miasta dowiedział się o wizycie trochę późno. Co nie przeszkadza udawać że to nasze władze miasta tak prężnie działają 😀 .Przyjechali nasze władze zrobiły sobie z nimi parę zdjęć celem propagandy i tyle z tego będzie 🙂

tarnobrzeżanka
3 lat temu

K+O+M+P+R+O+M+I+T+A+C+J+A!
Szkoda tego miasta, oj szkoda.

KOpernika
3 lat temu

Podobno dzięki tej wizycie w miescie powstanie sekcja kung-fu.

Staszek
3 lat temu

No tak były prezes Wisanu i nie tylko już parę firm rozłożył na łopatki czyżby czas a miasto.
Przypominał mi się czyta znany mój mąż jest prezesem a co on umie no jest prezesem.
Gratulacje dla władców za kompromitację.

Tarnobrzeżanin
3 lat temu

nie można było zadzwonić do trenera Nęcka, aby wypożyczył Li Qian? 😀 Słabo wyszło, nawet nie chodzi o to, że tłumacz tłumaczył na angielski (co też jest dziwne, bo z polskiego na chiński potrafił przetłumaczyć), ale że nawet nie dali mu mikrofonu. Dlatego trochę kiepsko się tego słucha…

tbg
3 lat temu

Żenujący jesteście wy z tym jęczeniem. Tylko tępaki nie znają angielskiego, wstyd nawet do tego się przyznać. W całej Skandynawii filmy anglojęzyczne lecą bez dubbingu i nikt tam protestuje bo każdy w szkole uczył się a nie wysyłał mamusię żeby synka przepychała z klasy do klasy. Uczyć się a nie opluwać innych po forach !!!

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x