Tylko remis w Ocicach. Koniczynka – Czarni Lipa 2:2 (fotoreportaż oraz video HD)

Remisem zakończył się wczorajszy mecz 4. kolejki A klasy w Ocicach, gdzie miejscowa Koniczynka podejmowała Czarnych z Lipy. Rozczarowania wynikiem nie krył grający trener drużyny z Ocic, Mariusz Łukawski, którego zespół w tym sezonie jeszcze nie wygrał przed własną publicznością.

Piłkarze z Ocic nie wykorzystali przewagi, którą mieli po pierwszej połowie, prowadząc z Czarnymi 2:0, po bramkach Łukasza Dziadury w 5 minucie i samobójczym trafieniu gości w 38 minucie. Drugie czterdzieści pięć minut należało jednak do piłkarzy z Lipy, którzy w 57 minucie strzelili gola kontaktowego, zaś 3. minuty później, na raty wykorzystali rzut karny, ostatecznie zapisując na swoim koncie pierwszy punkt w rundzie jesiennej.

Kolejne, czwarte już zwycięstwo odniosły za to rezerwy Siarki, pokonując na Zwierzyńcu LZS Kępie Zaleszańskie 6:0 (skrót z tego meczu jeszcze dzisiaj na naszym portalu). Bez wygranej w rundzie jesiennej pozostaje beniaminek z Wielowsi, który przegrał z Łęgiem Stany 1:2.

W ramach 5. kolejki rezerwy zmierzą się na wyjeździe z Łęgiem Stany, Koniczynka z Jeziorakiem Chwałowice, OKS Wielowieś zaś z KS Żupawa. Kolejka zaplanowana jest na niedzielę 3. września.