Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

wizualizacja odnowionego amfiteatru nad Wisłą (fot. facebook)

Zagospodarowanie terenów zielonych nad Wisłą w Tarnobrzegu – to główny temat konferencji prasowej, zwołanej przez prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba. Zapraszamy na transmisję video z konferencji, która odbędzie się jutro, tj w poniedziałek 11. września, początek godz.13.

Jak poinformował na swoim facebooku prezydent Grzegorz Kiełb, gmina otrzymała dofinansowanie przedsięwzięcia pod nazwą „Rozwój terenów zieleni na obszarze miasta Tarnobrzega” w ramach naboru ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wartość inwestycji to 6 767 835,93 zł z czego 85% to dofinansowanie. Program przewiduje zagospodarowanie oraz odnowienie terenów zieleni rekreacyjnej nad Wisłą.

Podczas konferencji poruszone zostaną również tematy dotyczące m.in. projektów zgłoszonych przez gminę Tarnobrzeg do Polskiego Funduszu Rozwoju oraz planowanych szczepień.

BARDZO PRZEPRASZAMY ZA USTERKI, WYNIKAJĄ ONE Z PROBLEMÓW Z SIECIĄ INTERNETOWĄ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kak
5 lat temu

Kotlet odpowiedz! dlaczego wrzucasz po raz kolejny informacje o rzekomej konferencji Kiełba? jeżeli się poprzednia nie odbyła to pisze się informacje dlaczego się poprzednia nie odbyła. Czy jesteś już pod miotłą duetu KiełboKociubowego? Gdzie twarz? Nie kasuj posta tylko odważnie odpowiedz! reklamy itp czy coś tam…

OrtograficzneKommando
5 lat temu

postumęcie?

oj panie prezydęcie…

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content