Kulturalnie i sportowo. W Tarnobrzegu kończy się I edycja Seniorady (fotoreportaż)

Wieczorna Gala Finałowa w Tarnobrzeskim Domu Kultury zakończy I edycję Seniorady, przygotowanej dla starszych mieszkańców miasta i powiatu, przez Radę Seniorów. Celem wydarzenia była nie tylko aktywizacja seniorów do wspólnej rywalizacji ale również integracja senioralnych środowisk z poszczególnych gmin powiatu tarnobrzeskiego i samego Tarnobrzega.

Senioradę rozpoczęła poniedziałkowa konferencja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, pt. „Blaski i cienie późnej dorosłości”. W bogatej ofercie wydarzeń sportowych znalazły się turnieje szachowe, tenisa stołowego, spływ kajakowy, zawody wędkarskie i pływackie, marsz nordic walking, czy tor przeszkód, przygotowany na płycie miejskiego stadionu.

Swoje taneczne, wokalne i instrumentalne talenty, seniorzy odkrywali zaś w trakcie przeglądów, które odbyły się w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Tam też dzisiaj nastąpi uroczyste zakończenie święta seniorów, połączone z wystawa prac plastycznych autorstwa starszych mieszkańców Tarnobrzega i okolic. Gala rozpocznie się o godzinie 18.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
asa
5 lat temu

zblizają się wybory, i ktoś organizuje takie pierdoły dla nielicznych, może inwestycjami trzeba się wykazać, bo to mało kogo obchodzi

mieszaniec
5 lat temu
Reply to  asa

Każdy głos w wyborach ma taka samą wagę, nie ważne czy głosuje młody, przedsiębiorą, urzędnik czy emeryt. Łatwiej jest rozdawać nie swoje pieniądze na osiedlach „wiejskich” na imprezki typu dożynki, grzybobranie albo nowe chodniczki, remizy i siłownie na świeżym powietrzu niż choćby inwestować w drogi i uzbrojenie w strefie czy użerać się z przedsiębiorcami. Nie ważne, że dom spokojnej starości o nazwie „Tarnobrzeg” nie żadnego planu na przyszłość i prędzej czy później się zawali. Liczy się tylko tu i teraz „a po nas choćby i potop”.

Co do samej imprezy fajna sprawa, ciekaw jestem jak z frekwencją i zainteresowaniem bo grupa docelowa w mieście jest bardzo duża.

sosna
5 lat temu

pani blond z 42 bardzo fajnutka

Edebue
5 lat temu

W tej kadencji nie ma żadnych inwestycji prócz paru siłowni i placów zabaw.

\zxcv
5 lat temu

wybory tuż tuż a obiecanek z kampani nie ma do dziś

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content