Derby i mecz pokoleń. W sobotę obchody jublileuszu Siarki

60 lat temu powstał Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg. Obchody okrągłego jubileuszu zaplanowano na sobotę 7.października br.

Szczegóły na plakacie.

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Admin
Tarnobrzeżanka
3 lat temu

Wiadomo, że w kasie klubu pusto, ale jak już jest ten jubileusz obchodzony w sobotę, to wstęp na mecz mógłby być za darmo

palik
3 lat temu

pusto ? a 700 tysięcy z pzpnu już przechlano ?
ile z tego oddali głównemu sponsorowi czyli Tarnobrzeżanom ?

Tarnobrzeżanin
3 lat temu

Jubileusz klubu w meczu, gdzie Stalowa Wola jest formalnie gospodarzem? Ciekawe…Chyba, że to info już nieaktualne: http://www.90minut.pl/news/280/news2805077-Stal-Stalowa-Wola-bedzie-grac-domowe-mecze-w-Rzeszowie.html Przypominam, iż było ustalone, że najbliższy mecz Stal – Siarka, zostanie rozegrany w Tarnobrzegu (na co Siarka wyraziła zgodę), jednak to Stal miała być gospodarzem. Na wiosnę zaś mecz Siarka – Stal miał zgodnie z terminarzem odbyć się w Tarnobrzegu. W związku z remontem stadionu Stali, obecnie mecze w roli gospodarza rozgrywa ona w Rzeszowie, jedynie Siarka wyraziła zgodę na rozgrywanie meczu STALI W ROLI GOSPODARZA na stadionie w Tarnobrzegu. Tak przynajmniej podawał portal 90minut.pl. Wobec tego, proszę o wyjaśnienie, jak jest naprawdę. Skoro teraz będziemy rozgrywać mecze jako gospodarze, to na wiosnę mecz odbędzie się w Stalowej Woli i Stal będzie gospodarzem. Jeśli powyższe rozumowanie jest prawidłowe, to jaki interes miała Siarka na takiej zamianie? Przecież lepiej by było rozgrywać mecz w Tarnobrzegu w rundzie wiosennej (domniemana wyższa frekwencja w maju, niż w deszczowym i zimnym październiku), zaś najbliższa kolejka byłaby rozgrywana albo – tak czy siak – w Tarnobrzegu (ze Stalą w roli gospodarza), albo na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Dla mnie oczywistym jest, że taka zamiana (wszystko na to wskazuje) gospodarza meczu jest korzystna tylko dla Stali, a my wyświadczyliśmy… Czytaj więcej »

cxzwsda
3 lat temu

Stalowa będzie u nas gospodarzem czyli de facto na wiosnę też zagrają u nas już jako gość. Ich jedyna w tym korzyść, że będzie ich w takim wypadku mogła dopingować grupa kibiców, bo gdyby grali u nas teraz jako gość, to obowiązywałby ich zakaz wyjazdowy. Co do spotkania jubileuszowego jest ono odwalone mocno na siłę i obawiam się, że frekwencja na nim będzie licha niezależnie czy wygramy z sąsiadką spod Jamnicy, ktoś zaspał niemiłosiernie w tej kwestii ale do tego juz działacze klubowi zdążyli przyzwyczaić.

Tarnobrzeżanin
3 lat temu
Reply to  cxzwsda

Ja uważam, że to już jest zabawne, że jubileusz Siarki będzie obchodzony w czasie gdy gospodarzem formalnym odpowiadającym również za stadion, będzie Stal…

I moja propozycja (niestety już chyba za późno na korekty, ale może jednak), byłaby następująca:
W sobotę powinny być tylko derby.

Zaś jubileusz mógłby być obchodzony przy okazji meczu pucharowego rezerw Siarki i Stalówki (ze środy możnaby go przełożyć na niedzielę, 21 października, zaś rozgrywaną w tym czasie kolejkę w A klasie przełożyć na innych termin np. w listopadzie). Wtedy możnaby najpier rozegrać mecz trenerów, zabawy i konkursy, a na koniec, na głównej płycie boiska – mecz rezerw.

Bo prawdziwe obchody i tak już zostały przespane – takie rzeczy trzeba organizować w lipcu czy sierpniu.

eye
3 lat temu

karnet na wszystkie domowe mecze, w tym Stalówka kosztował 100 zł.

AlkoHolik
3 lat temu

Czyli wszystko po staremu…Wejście na ten mecz powinien być darmowy i wszystko w temacie…Na 60-lecie klubu mogliby by się nie kompromitować.Pozdrawiam i proponuję brać przykład z innych dużo biedniejszych klubów.

loek
3 lat temu

naiwniacy 🙂
prezesy muszą swoje przytulić więc płacić a nie narzekać.

kaja
3 lat temu

Skoro Stal jest godpodarzem tego meczu to glowna trybuna powinna byc zarezerwowans dla kibicow Stali a kibice Siarki powinni siedziec na trybunie dla gosci.Czy tak bedzie?

Tarnobrzeżanin
3 lat temu
Reply to  kaja

Otóż nie 😉

tbg kibic
3 lat temu

tvpodkarpacie jest live nie wiem czy to komuś pomoże ale pisze

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x