Wisła Sandomierz – Motor Lublin. Zapraszamy na transmisję hitu rundy jesiennej! (video HD)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na bezpłatną transmisję video z meczu 12. kolejki III ligi w grupie 4, w ramach którego Wisła Sandomierz podejmie Motor Lublin. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 15. sierpnia br., początek godzina 15.

TRANSMISJATUTAJ

Mecz 12. kolejki o Mistrzostwo III ligi Gr. IV zyskał miano Hitu Rundy Jesiennej.. a wszystko za sprawą przyjazdu do Sandomierza, pretendenta do awansu drużyny Motoru Lublin. Po 11. kolejkach drużyna z Lublina plasuje się na 4 miejscu w tabeli, natomiast Wiślacy po cennym remisie z liderem w Rzeszowie wskoczyli na 14 miejsce w tabeli. Motor jednak gorzej w tym sezonie radzi sobie na wyjazdach co potwierdza wynik ostatniego meczu wyjazdowego gdzie w Oświęcimiu zostali rozgromieni przez Sołę aż 6:0.

Liczymy, że jedna z najgorszych muraw w lidze 🙂 15 października będzie naszym atutem i przy zaangażowaniu oraz podejściu, które widzieliśmy u naszych piłkarzy na meczu z Resovią czy Stalą Rzeszów mecz z Motorem jest do wygrania.

Spotkanie 12. kolejki cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kibiców.  Przyjazd do Sandomierza zapowiedziała ok. 300 osobowa grupa sympatyków Motoru Lublin. Duża mobilizacja panuje również w Sandomierzu gdzie kibice wywiesili kilkadziesiąt plakatów i transparentów dodatkowo zachęcając do przyjścia na mecz na portalach społecznościowych gdzie zostało utworzone wydarzenie informujące o zbliżającym się hicie.

Zarząd Klubu informuje, że spotkanie będzie organizowane jako impreza nie masowa co wiąże się z ograniczeniami publiki do 999 widzów ( w liczbie wliczone jest 200 biletów dla kibiców przyjezdnych) stąd też apelujemy o wcześniejszy zakup wejściówek w trakcie przedsprzedaży, która będzie przeprowadzona od 12 października. Szczegóły na plakacie – wisla_plakat

Przypominamy również, że w trakcie październikowych spotkań na Koseły odbywa się zbiórka Karmy dla Przytuliska Psów w Sandomierzu. Każdy kto przyniesie przynajmniej 10 kg karmę otrzyma darmową wejściówkę. Zachęcamy do włączenia się w akcję.

 

info: Wisła Sandomierz
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content