Tarnobrzeg: We wtorek otwarte spotkanie z senatorem Bogdanem Klichem z Platformy Obywatelskiej

Tarnobrzeskie struktury Platformy Obywatelskiej zapraszają na spotkanie z senatorem Bogdanem Klichem, w ramach Klubu Obywatelskiego. Spotkanie odbędzie się we wtorek 17. października br, w restauracji Sonata (w pobliżu placu Bartosza Głowackiego). Początek godzina 19.

Bogdan Klich w latach 1999 – 2000 sprawował funkcję wiceministra Obrony Narodowej, w latach 2001 – 2004 był posłem na sejm IV kadencji, kolejne trzy lata spędził w Parlamencie Europejskim. Od 2007 do 2011 roku pełnił funkcję ministra Obrony Narodowej.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
3 lat temu

Bezczelne typy. Jak można spojrzeć ludziom w oczy i po 8 latach wegetacji i brania kasy jeszcze coś obiecywać. Jako były wyborca PO nigdy już nie uwierzę ludziom z tej formacji. PiS w krótkim czasie zrealizował więcej obietnic wyborczych dla swoich wyborców niż PO przez 8 lat. Co PO zrobiło dla nas. Przypomnę obietnice jakimi mnie przekonali podczas wyborów: 1. Obniżka podatków. – była podwyżka składek na ZUS i podwyższenie VAT 2. Odchudzenie administracji. było przeciwnie 3. reforma KRUS – nietknięte 4. Wzrost składki na OFE – zabranie mi części moich składek z OFE nie wspomnę o pierdołach, które obiecywali, a były nieważne dla mnie. Dodatkowo nie rozumiem tego, że jak Rywin został nagrany przez Michnika, to Rywin dostał wyrok. Jak zostali nagrani politycy PO to wyrok usłyszeli Ci co nagrywają. Przynajmniej eks minister Sienkiewicz powinien zostać ukarany za zlecenie prowokacji i podpalenie budki pod ambasadą Rosji. PO stanęło w obronie tych działaczy, którzy wg mnie od ręki powinni być usunięci. Rozumiem, że PiS przegina z trybunałem konstytucyjnym, ale dlaczego góra z PO zdecydowała się wybrać sędziego przed upływem kadencji sędziego, który miał być zastąpiony. Po przegranych wyborach jest tylko bezsensowna negacja wszystkiego co robi PiS. Nie wszystko jest złe,… Czytaj więcej »

brader
3 lat temu

klich był psychiatrą na urzędzie ministra obrony narodowej a teraz mamy pensjonariusza zakładu dla obłąkanych na tej pozycji.ciekawa zamiana.
ciekawe czy na spotkaniu będzie więcej niż dajmy na to 9 uczestników i czy poza oderwaną od koryta mastalerzowską elytą ktoś przypadkowy zaszczyci ten wiec?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x