Tarnobrzeg: Senator Bogdan Klich spotkał się z mieszkańcami miasta w ramach Klubu Obywatelskiego (fotoreportaż)

Wczoraj Tarnobrzeg odwiedził senator Bogdan Klich. Spotkanie z parlamentarzystą Platformy Obywatelskiej odbyło się w ramach Klubu Obywatelskiego.

Ogólnopolska inauguracja klubów obywatelskich miała miejsce na początku marca ubiegłego roku, w Krakowie. W swoim założeniu mają stać się centrum lokalnej aktywności społecznej, miejscem otwartej debaty i poszukiwania rozwiązań zarówno dla lokalnych wspólnot, jak i dla całego kraju.

Obecnie kluby działają w ponad 140 powiatach w Polsce, a wśród prelegentów są zarówno posłowie, europosłowie czy senatorowie, jak również inne osoby publiczne, wśród których są aktor Daniel Olbrychski, były prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień czy ksiądz Kazimierz Sowa. Spotkanie z senatorem Bogdanem Klichem było pierwszym Klubem Obywatelskim, zorganizowanym w Tarnobrzegu.

– W listopadzie planujemy kolejne, z europoseł Elżbietą Łukaciejewską oraz posłem Sławomirem Nitrasem – wyjaśnia w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Sławomir Partyka, szef lokalnych struktur PO.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sympatyk
3 lat temu

Jak zwykle frekwencyjny sukces! Sala wypełniona po brzegi. 27 osób w 50 tys. mieście. Tak trzymać, opozycjo bez perspektyw 🙂

uczestnik
3 lat temu

Szkoda, że Pana nie było było by 28

Tomek
3 lat temu

Warto zapamiętać twarze, żeby nie głosować na ludzi tam obecnych. Mogą przybierać inne nazwy podczas wyborów samorządowych. Pan Klich powinien najpierw wytłumaczyć działaczom, dlaczego przez 8 lat góra partii nie była w stanie zrealizować żadnej z obietnic wyborczych (obniżenie podatków, redukcja administracji, zwiększenie składek na OFE, reforma KRUS itd.), a PiS od razu zaczął działać w tym kierunku. Wyborcy PiSu są zadowoleni, a wyborcy PO po 8 latach nie. Tylko ślepcy są jeszcze z PO. Władze centralne nie dość, że mają gdzieś wyborców to jeszcze działaczy z regionów. Obudzili się jak spadli na dno. Puste słowa nic nie zmienią. Liczą się fakty. Ludzie mają Was tam, gdzie Wy mieliście ich przez 8 lat.

Stefan
3 lat temu

Można jeszcze odjąc spadochroniarzy którzy przyjechali ze Stalowej zwiększyć frekwencję

Julka
3 lat temu

Niezbyt nachalnie reklamowano to spotkanie. Organizatorom pewnie zależało by się po prostu odbyło ale niekoniecznie przy tak dużej frekwencji jak np spotkanie z panem Kowalskim.

kokoszka
3 lat temu

Mowa ciala wiekszosci mowi NIE JESTEM TOBA (tym co mowisz) ZAINTERESOWANY.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x