Kobieta zmarła po ataku nożownika w stalowowolskiej galerii. Siedem osób rannych

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem kilka osób w galerii handlowej. Mężczyzna działał irracjonalnie, raniąc ludzi w plecy. Jedna ze zranionych kobiet zmarła. Rannych jest jeszcze 7 osób.

Około godz. 15 dyżurny policji w Stalowej Woli został powiadomiony o mężczyźnie, który zranił nożem kilka osób w galerii handlowej przy ul. Chopina. Policjanci ustalili wstępnie, że mężczyzna atakował ludzi od tyłu raniąc ich w plecy. Rannych zostało 8 osób, niestety jedna z zaatakowanych kobiet zmarła.

Młody mężczyzna został ujęty przez klientów galerii. Policjanci ustalili, że jest to 27-letni mieszkaniec Stalowej Woli, który nie był wcześniej notowany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy, pobrano również od niego krew, do badań na obecność innych substancji.

Na chwilę obecną nie są znane motywy działania mężczyzny. Pokrzywdzeni zostali objęci opieką psychologiczną.

Na stronie galerii VIVO pojawił się komunikat: Jesteśmy wstrząśnięci sytuacją, która dzisiaj miała miejsce w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola. Sprawą zajmują się aktualnie odpowiednie służby, na których ustalenia czekamy. Wyrażamy głębokie wyrazy współczucia poszkodowanym i ich bliskim.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
UK
3 lat temu

W Stalowej nigdy bezpiecznie nie było ale żeby aż z takim rozmachem. Co to się dzieje na tym świecie. Terroryści nas omijają to swoim odbija 🙁

Nikodem
3 lat temu
Reply to  UK

to się dopiero nazywa mega dopalacz! A tak na poważnie to jak się widzi takie tragedie to człowiek tęskni za PRL-em gdzie aparat państwa trzymał matołów za ryj i był względny spokój.

Darek
3 lat temu

Ludzie mają w sobie tyle nienawiści i jadu, że takie tragedie będą coraz częściej się zdarzać. Wiele nas dzieli, wszędzie szukamy wrogów, brakuje normalnej miłości i życzliwości do bliźniego. Polityka nas dzieli, religia, kolor skóry, miejsce zamieszkania a nawet za barwy klubów sportowych giną ludzie. Świat w którym przyszło nam żyć oszalał.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x