Piłkarze Wisły Sandomierz przegrali wygrany mecz w Krośnie

Fatalna postawa w końcówce meczu z Karpatami sprawiła, że zamiast kompletu punktów, piłkarze Wisły Sandomierz wracają z Krosna z ósmą porażką na koncie. O wygranej gospodarzy zadecydowały bramki zdobyte w 90 i 93 minucie.

Do 89 minuty Wisła prowadziła 2:1 po golach strzelonych przez Marcina Sudego w 7 minucie i Arkadiusza Drapsy w 64 minucie. Kiedy wydawało się, że podopieczni trenera Pacholarza z Krosna wywiozą komplet punktów, dwa ciosy zadali gospodarze. Najpierw do bramki Wisły trafił po raz drugi w tym meczu Dawid Cempa, który swojego pierwszego gola strzelił w 36 minucie, zaś w doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się jeszcze Patryk Kołodziej, pozbawiając Wiślaków choćby jednego punktu.

KARPATY KROSNO – WISŁA SANDOMIERZ 3:2 (1:1)

0:1 – Sudy 7′
1:1 – Cempa 36′
1:2 – Drapsa 64′
2:2 – Cempa 90′
3:2 – Kołodziej 90’+3

WISŁA: Drzymała – Korona, Wilk, Górski, Ziółek – Piątkowski, Nikanowycz (Beszczyński 88′), Sudy, Jakóbczyk (Piechniak 57′), – Juda (Michalski 67′), Drapsa (Łata 84′)

Szansę na rehabilitację i podreperowanie niewielkiej, bo zaledwie 9 punktowej zdobyczy, Wisła będzie miała w niedzielę 29 października, kiedy to na własnym stadionie podejmie Unię Tarnów. Najbliższy rywal sandomierzan również spisuje się poniżej oczekiwań, mając na koncie po 13 kolejkach tylko 12 punktów. Mecz rozpocznie się o godzinie 14.

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 13. KOLEJKI III LIGI, GRUPA 4: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów 2:1, Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik 1:1, Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1, Resovia – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:0, Motor Lublin – Chełmianka Chełm 1:0, Unia Tarnów – Wiślanie Jaśkowice 2:0, JKS 1909 Jarosław – Soła Oświęcim 0:1, Spartakus Daleszyce – MKS Trzebinia ?