Rozwiązanie umowy z trenerem Pacholarzem i obniżenie pensji. Zarząd Wisły Sandomierz wyciąga konsekwencje za słabą postawę drużyny.

W związku z nie wywiązaniem się z Celu jakim było zgromadzenie 7 punktów w 4 meczach rozegranych w październiku, Zarząd Klubu wstrzymuje każdemu z zawodników kadry 20 % wynagrodzenia – czytamy na facebooku Wisły Sandomierz. Trenerem trzecioligowej Wisły nie jest już Jarosław Pacholarz.

W komunikacie zarządu czytamy dalej: Cel na październik był jasny – 7 punktów. W 4 z 5 meczy rozegranych w tym miesiącu zdobyliśmy tylko 1 punkt w wyjazdowym spotkaniu z Resovią Rzeszów (0:0). Na spotkaniu Zarządu z Radą Drużyny przed wyjazdem do Rzeszowa, sprawa była postawiona jasno, musimy punktować i celem minimum było 7 punktów i przede wszystkim wymagano od piłkarzy większego zaangażowania niż w spotkaniu z Podlasiem Biała Podlaska.

Dzisiaj, za porozumieniem stron rozwiązano również umowę z trenerem Jarosławem Pacholarzem. Pacholarz trenerem Wisły został w listopadzie 2015 roku, zastępując na stanowisku Adama Mażysza.

W trudnej chwili objął stanowisko bo po zawirowaniach w klubie Wisła mało punktowała w rundzie jesiennej sezonu 15/16. Nie udało zachować się ligowego bytu,za sprawą reorganizacji lig i spadku połowy drużyn, mimo wszystko Trener Pacholarz tak jak było ustalane przy podpisaniu umowy przygotowywał zespół do wygrania IV lig.

W sezonie 2016/17 Jarosław Pacholarz doprowadził Wiślaków do awansu do III ligi i Wisła wróciła na swoje tory.

Po 13 kolejkach w III lidze gr. IV Wiślacy zajmują przedostatnią 17 pozycję z dorobkiem 9 punktów.

źródło: Wisła Sandomierz

foto: archiwum

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wiślak
3 lat temu

Kto będzie nowym trenerem Wisły? Ma ktoś jakiś przeciek z centrali? Ten skład stać na wiele więcej.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x