Grzegorz Wesołowski trenerem Wisły Sandomierz

Nowym trenerem trzecioligowej Wisły Sandomierz został Grzegorz Wesołowski. Umowa została podpisana do końca listopada, z opcją przedłużenia.

Grzegorz Wesołowski (ur. 12 marca 1962 w Łodzi) – polski piłkarz, grający na pozycji obrońcy. Po zakończeniu kariery zawodniczej trener piłkarski. Jest wychowankiem Łódzkiego Klubu Sportowego. Podczas swojej przygody z piłką bronił także barw Hutnika Kraków, Zawiszy Bydgoszcz oraz Karpat Siepraw. W 1980 roku zdobył z reprezentacją U-18 brązowy medal mistrzostw Europy.

Jako trener pracował ŁKS-ie, Radomiaku Radom, Lechii Tomaszów Mazowiecki, Olimpii Elbląg. W maju 2012 objął funkcję trenera Pelikana Łowicz, by po prawie dwóch latach (marzec 2014), rozstać się z nim, składając rezygnację tuż przed rozpoczęciem rundy rewanżowej. Od kwietnia do czerwca 2014 oraz od kwietnia 2016 do czerwca był ponownie trenerem Lechii Tomaszów Mazowiecki. Od kwietnia br., do czerwca br ponownie trenował Pelikana Łowicz.

źródło: Wisła Sandomierz, Wikipedia

foto: Wisła Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
widzew
3 lat temu

Kupe dziada a nie trener. Spalony jako trener w łódzkim bo nic nie osiągnął teraz krypą przypłynąl w świętokrzyskie a ponoć miał zakotwiczyć w piołańcu. Może miasta pomylił bo było ciemno.

Wiślak
3 lat temu

Spokojnie, gorzej w Wiśle być nie może. Starszy od Pacholarza więc i doświadczenie w trenerce większe. Zarząd wie co robi. Do boju Wisła.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x