Miłośnicy sportów motorowych rywalizowali w ramach MCQ Moto Cross Nowa Dęba 2017 (fotoreportaż oraz video HD)

32 zawodników, miłośników sportów motorowych i mocnych wrażeń zmagało się w niedzielę, w zawodach z cyklu MCQ Moto CROSS w Nowej Dębie. Zawody, jak co roku odbyły się na specjalnym torze crossowym przy ulicy Ogrodowej.

Wydarzenie to jest kontynuacją cyklu imprez pod hasłem „MCQ Nowa Dęba” organizowanego od 2007 przez Stowarzyszenie Dąb z Nowej Dęby. Na torze rywalizowano w kategoriach cross i quad. Tor w Nowej Dębie to stały obiekt, czynny cały rok. Przygotowany pod kątem treningowym, daje możliwość rozwoju, sprawdzenia umiejętności i umacniania hobby. Jedno okrążenie toru liczy około 1,5 km i jest naszpikowane skoczniami, ostrymi zakrętami z wysokimi bandami, długimi prostymi i innymi atrakcjami terenowymi.

To nietypowe zawody, gdzie amatorski sport spotyka się z zawodowstwem, gdzie zawodnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności bez względu na przynależność do klubów czy wyników pucharowych. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i nagrody ufundowane m.in. przez Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu, a zawodnikom gratulował Krzysztof Pitra, wicestarosta Powiatu Tarnobrzeskiego.

źródło: Powiat Tarnobrzeski

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content