Robert Lewandowski nie zagra meczu z Urugwajem ?

Niestety, ale do Polaków dochodzą smutne wieści, odnośnie meczu towarzyskiego Polski z Urugwajem. Prawdopodobieństwo, iż Robert Lewandowski wybiegnie na murawę z Urugwajem jest już praktycznie znikome. Zawodnik musi uważać na aktualną kontuzję, albowiem bardzo możliwe jest to, że będzie ona się pogłębiać, co mogłoby mu skutecznie uniemożliwić dalszy okres działań w Bayernie Monachium.

Wychodzi więc na to, iż Reprezentacja Polski wystartuje bez nominalnej „dziewiątki” która będzie odpowiedzialna za bramki. Tracimy również charyzmatycznego kapitana drużyny, choć tutaj braki da się załatać postawą niezłomnego jak zawsze, Jakuba Błaszczykowskiego, który najprawdopodobniej przejmie opaskę kapitańską.

Przypominamy, że aktualnie Polska mierzy się z Urugwajem w ramach spotkania towarzyskiego, które odbędzie się 10 listopada w Warszawie. Jest to jeden z kolejnych sprawdzianów dla reprezentacji Polski, która dostanie drużynę wymagającą, aby sprawdzić jej możliwości odnośnie Mistrzostw Świata 2018, które odbędą się w Rosji.

Pożegnanie Artura Boruca!

Kolejną z ciekawostek tego spotkania będzie pożegnanie Artura Boruca, który jest Polskim bramkarzem. Rozegra on ostatni mecz w barwach Reprezentacji Polski, dlatego jest to sporego rodzaju wydarzenie – ostatnim, tak dobrze honorowanym bramkarzem, który kończył karierę w Reprezentacji Polski był Jerzy Dudek, którego zasługi są jeszcze większe, niż Artura Boruca!

Biorąc te kwestie, mecz będzie z pewnością widowiskowy i będzie obfitować w wiele emocji i zwrotów akcji. Dlatego też bukmacher internetowy przygotował dla niego specjalną relację w sieci, którą będziemy mogli przeglądać na jego platformie.

Warto przypomnieć, iż jest to Polska marka, która stała się sponsorem wielu drużyn piłkarskich w Polsce. Jedną z nich, jest oczywiście Wisła Kraków, która mocno wspiera swojego sponsora!

No cóż, pozostaje nam czekać na mecz i wielkie emocje, które będą już 10 listopada o godzinie 20:45, na Stadionie Narodowym.

materiał partnera