03.12 (niedziela) Mikołajki w Sandomierzu. Sprawdź program

Już po raz trzeci w Sandomierzu odbędą się Mikołajki oraz Kiermasz Mikołajkowy.  Wydarzenie i atrakcje mu towarzyszące organizowane są z myślą o mieszkańcach, ale także o turystach, którzy postanowią spędzić ten dzień w naszym mieście.

Wszyscy odwiedzający 3 grudnia (niedziela) br. Rynek Starego Miasta będą mogli nabyć na stoiskach świąteczny asortyment, aromatyczne łakocie, miody, ozdoby choinkowe oraz mnóstwo prezentów. Ponadto będzie to okazja to spędzenia czasu z dziećmi, dla których przygotujemy szczególne atrakcje m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem, animacje i zabawy w Pracowni św.Mikołaja oraz wizytę w kawiarence Pani Mikołajowej.

Dodatkowo wszyscy rodzice, którzy chcą szepnąć Mikołajowi słówko o tym jak grzeczne i wspaniałe były ich dzieci będą mieli taką możliwość. „Ważną Informację” dla Mikołaja można dostarczyć do Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu do 2 grudnia (do godz. 15.00), skąd odbiorą ją Elfy i Śnieżynki. Prosimy aby „Ważne Informacje” były odpowiednio podpisane imieniem i nazwiskiem Dziecka.

Szczegółowy program:

10.00 – 19.00 – Kiermasz Mikołajkowy z udziałem wystawców z całego kraju

10.00 – występ Sandomierskiej Orkiestry Dętej

10.30, 12.30, 17.00 – Mikołaj  z Elfami spaceruje po Rynku

10.00 – 14.00 – Pracownia św. Mikołaja – zajęcia artystyczne pod okiem Elfów, m.in.: świąteczne choinki, mikołajowa poczta, drzewo życzeń

12.00 – 14.00 – animacje na szczudłach Krakowskiego Teatru Ulicznego „Scena Kalejdoskop”

12.00 – 17.00 – kawiarenka Pani Mikołajowej – aromatyczne świąteczne herbatki i inne przysmaki

14.00 – 19.00 – animacje ze św. Mikołajem (gry, zabawy zręcznościowe i animacje z Mikołajem w roli głównej oraz Elfami. W programie: rzut śnieżynką do celu, wyścig w produkowaniu najdłuższego łańcucha choinkowego, układanie wieży z prezentów, strojenie choinki na czas, skoki na gigantycznej skakance, wyścigi narciarski

15.00 – spotkanie ze św. Mikołajem (Burmistrzem Sandomierza)

19.00 – pokaz Teatru Ognia

foto&źródło: UM Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content