Udana integracja firmowa – 6 nieszablonowych pomysłów

W świecie rosnących oczekiwań, organizacja udanej integracji firmowej stanowi nie lada wyzwanie. Zobacz 6 pomysłów na organizację firmowej integracji.

Ludzie żyjący w XXI wieku nie zadowalają się byle czym, a banalne rozwiązania już dawno przestały być satysfakcjonujące. Aby firmowa impreza integracyjna się udała, warto wyjść poza utarte schematy. Zobacz, czy imprezy tematyczne to dobre rozwiązanie i poznaj inne, ciekawe pomysły na integracje dla pracowników.

Nieszablonowe pomysły na udaną integrację firmową:

1. Bubble football

Jest to urozmaicony mecz piłki nożnej stworzony dla amatorów sportu i dobrej zabawy. Gra w piłkę podczas pobytu w dmuchanej kuli to naprawdę świetna zabawa i mnóstwo śmiechu. Taka integracja z pewnością rozładuje negatywne emocje i pozytywnie wpłynie na relacje pracowników.

2. Paintball

Porządna dawka adrenaliny i niecodzienna przygoda sprawią, że ta integracja dla pracowników z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników. Ponadto zachowanie zasad bezpieczeństwa zagwarantuje nam, że po tej integracji zostaną nam tylko pozytywne wspomnienia.

3. Escape room

Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie na integrację firmową. Angażujące łamigłówki, wspólne rozwiązywanie skomplikowanych zagadek, a także konieczność analitycznego myślenia w grupie sprawiają, że escape room to oryginalny pomysł na niezapomnianą integrację.

4. Gry fabularne

Rolą integracji jest wzajemnie zżycie się uczestników, a z pewnością taką możliwość dają gry fabularne. Angażująca zabawa, wcielanie się w role, tajemnicze zagadki i wsparcie profesjonalnych animatorów nie tylko zapewniają pracownikom niecodzienne doznania, ale także umożliwiają skuteczne zacieśnienie więzi w zespole.

5. Offroad

Jest to rozwiązanie godne uwagi nie tylko dla fanów czterech kółek. Do wyboru mamy całodzienne lub też kilkudniowe imprezy integracyjne. Dlaczego jest do świetny pomysł na integrację firmową? Pamiętajmy, że w offroadzie osiągnięcie celu jest możliwe jedynie podczas aktywnej współpracy całej załogi, a współpraca i wspólne działanie są przecież celem integracji. Ponadto trzeba przyznać, że odrobina adrenaliny skutecznie zresetuje umysł i pozwoli odciąć się nam od problemów dnia codziennego.

6. Imprezy tematyczne

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że zwykłe imprezy integracyjne to już przeżytek. Co jest teraz na topie? Okazuje się, że najlepszym rozwiązaniem gwarantującym dobrą zabawę są imprezy tematyczne, które zdobywają coraz większą popularność nie tylko w formie integracji pracowniczych. Określona tematyka imprezy, zabawa w świetnym towarzystwie i wyszukane dekoracje eventowe sprawiają, że jest to coś więcej niż standardowa impreza.

Jednak jeśli chcemy mieć pewność, że integracja pracownicza będzie dopracowana w każdym detalu, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która urządza wyjątkowe imprezy tematyczne. Wysokiej jakości usługi oferujące szeroki wybór imprez tematycznych znajdziemy na stronie whatevent.pl/imprezy-tematyczne. Warto zadzwonić i porozmawiać ze specjalistami.

Dowiedz się więcej o doskonaleniu i rozwoju pracowników na notatek.pl

materiał partnera

 

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czapla
3 lat temu

Mam małą działalność gospodarcza i wiem że ciężko też jest czasem zorganizować taką imprezę integracyjną. Byliśmy już w escape roomie a teraz jedziemy polatać w najszerszym tunelu aerodynamicznym do wielkopolski. Jak narazie wszyscy są chętni jechać więc wydaje mi się, ze to bedzie udana impreza.

Bartbo imprezy integracyjne
2 lat temu

Bardzo dobrze, że coraz więcej firm uświadamia sobie wagę integracji w procesie budowania zespołu. W końcu przekłada się to bezpośrednio na wydajność, nie wspominając o zwykłej atmosferze w miejscu pracy, która po integracji jest zdecydowanie lepsza.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x