Tarnobrzeg: Startuje Klub Biznesu

Nowy ogólnopolski projekt rozpoczyna działalność przy klubie piłkarskim Siarka Tarnobrzeg. Dzięki niemu możliwy będzie dalszy rozwój klubu sportowego, a i przedsiębiorcy mogą na tym wiele zyskać.

Przedstawiciele niemal każdego z klubów sportowych zastanawiają się, w jaki sposób pozyskać jak największą liczę partnerów, którzy wspieraliby klub w jego dalszym rozwoju. Niestety okazuje się to dość dużym problemem, ponieważ każdy z przedsiębiorców chciałby otrzymać coś w zamian za wspieranie drużyny.

Zarząd Klubu piłkarskiego Siarka Tarnobrzeg postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i od początku listopada 2017 roku przy klubie został uruchomiony Klub Biznesu. Wchodzi on w skład Partnerskich Klubów Biznesu, działających na obszarze całej Polski. W chwili obecnej istnieje już 12 takich Klubów.

Głównym celem KB jest skupianie przedsiębiorców zarówno z miasta, w którym działa dana organizacja, jak i z całego kraju oraz pomaganie im w nawiązywaniu między sobą kontaktów biznesowych. Przedsiębiorcy biorąc udział w organizowanych cyklicznie śniadaniach biznesowych będą mieli okazję poznać przedsiębiorców reprezentujących inne branże, nawiązać z nimi znajomość, wymienić się wizytówkami oraz zmienić ze sobą kilka słów. Dzięki temu w przyszłości będą mieli możliwość realizować we współpracy z nimi różnego rodzaju transakcje biznesowe. W ten sposób Klub Biznesu będzie przyczyniał się do rozwoju firm osób, które zdecydują się wstąpić do Klubu.

Dla klubowiczów będą czekały również dodatkowe profity wynikające z przynależności do projektu Partnerskich Klubów Biznesu. Będą oni mogli wyjeżdżać na mecze klubowe, ligowe czy też Reprezentacji Polski. Ponadto będą oni mogli brać udział w degustacjach alkoholi z różnych stron świata, grać wspólnie w golfa lub ścigać się na torach gokartowych. Niezwykłą atrakcją jest również możliwość spotkań ze światowej sławy zawodnikami, do których zaliczają się zarówno piłkarze, jak i przedstawiciele innych dyscyplin sportowych.

Jednakże nie tylko przedsiębiorcy, którzy zostaną członkami Klubu Biznesu mogą czerpać korzyści z nowego projektu. Również klub sportowy będzie odnosił dzięki temu profity. Osoby, które zdecydują się wstąpić do KB zostaną tym samym jego partnerami. Przekazując fundusze na rozwój klubu, będą oni przyczyniali się do jego rozwoju. Dzięki temu klub będzie mógł odnosić jeszcze większe sukcesy niż dotychczas.

Korzyści jakie niesie za sobą Klub Biznesu widoczne są gołym okiem. Przyczyni się on do rozwoju zarówno klubu sportowego, jak i firm, którego będą ów klub wspierać. Dlatego właśnie przedstawiciele organizacji zachęcają wszystkich, którzy prowadzą własne firmy do wstąpienia do Klubu Biznesu Siarki Tarnobrzeg.

PIERWSZE ŚNIADANIE BIZNESOWE KLUBU BIZNESU ODBĘDZIE SIĘ W CZWARTEK 7. GRUDNIA BR., W RESTAURACJI KAMELEON. WIĘCEJ INFORMACJI: TUTAJ

info: organizator

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content