Tarnobrzeg: Zderzenie dwóch aut na ul. Warszawskiej. Utrudnienia w ruchu!

Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala po zderzeniu się toyoty i osobowego audi. Do wypadku doszło na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu, na drodze wojewódzkiej nr 723. Na chwilę obecną na tym odcinku droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci zorganizowali objazdy. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godzinny 15.

Do zdarzenia doszło dziś po godz. 12, na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracują na miejscu wypadku wynika, że 82- letni mężczyzna, kierujący toyotą, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu audi doprowadzając do zderzenia pojazdów. 82- latek i jego pasażerka z obrażeniami ciała trafili do szpitala pod opiekę lekarzy. Pojazdem marki Audi kierował 21-letni mężczyzna.

Na chwilę obecną na tym odcinku droga jest zablokowana jest w obu kierunkach. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 15. Wprowadzono objazdy. Od Tarnobrzega przez ul. K. Wielkiego do Stalowej Woli. Dla pojazdów osobowych jadących w kierunku Sandomierza przez oś. Wielowieś – Koćmierzów.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x