Mikołajki na sportowo. Ulubieniec dzieci odwiedził małych i starszych Siarkowców (fotoreportaż oraz video HD)

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i niedzielne spotkanie z Siarkowym Mikołajem było niezwykle udane. Prezenty trafiły zarówno do dzieci trenujących w Siarce, jak i do tych milusińskich, które przyszły kibicować rodzeństwu w sportowych zmaganiach.

Była to już trzecia edycja mikołajkowej zabawy, zorganizowana przez klub Siarki Tarnobrzeg S.A., przy wsparciu sponsorów. W porównaniu do dwóch poprzednich edycji, pojawiły się nowe konkurencje, obok hitowego turnieuj „Bubble Football” starsze roczniki wzięły również udział w zawodach: „Siłomierz Kopacz” i „Dart Nożny”. Emocji nie brakowało również w tradycyjnym turnieju piłki nożnej, do którego zaproszono najmłodszych. Mimo iż była to tylko zabawa, dzieciaki nie szczędziły sił, imponując boiskowym zaangażowaniem i walką.

Nowością był również „pokój zabaw”, gdzie dzieciaki nie tylko mogły się pobawić, ale również zjeść watę cukrową czy ciasta, oraz pomalować twarz lub zmienić fryzurę, z pomocą przedstawicielek Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu.

Przerwy pomiędzy konkurencjami umilały występy artystyczne grupy dziewcząt z Cheerleaders Siarka.

foto&video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rodzic
3 lat temu

Dzieci wniebowzięte. Proszę częściej o takie imprezy

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x