Tarnobrzeg: Prezydent Grzegorz Kiełb przyjmie rezygnację Krzysztofa Zbyrada z funkcji prezesa TARR-u (video)

Prezydent Grzegorz Kiełb przyjmie rezygnację Krzysztofa Zbyrada z funkcji prezesa Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, którego miasto jest głównym udziałowcem. Tarnobrzeska prokuratura postawiła Krzysztofowi Zbyradowi zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.

Prezesem TARR-u Krzysztof Zbyrad został w marcu bieżącego roku, na stanowisku tym zastępując Annę Wach.

– Bardzo cenię prezesa jako pracownika, ale zrobił coś, co dla mniej jest niewybaczalne i konsekwencje tego będzie musiał ponieść – tłumaczył dziś prezydent Kiełb. – Jeżeli chodzi o spożywanie alkoholu jestem konsekwentny, to było by nie fair w stosunku do osób, które za mojej kadencji odeszły z urzędu za spożywanie alkoholu (…) mimo że jest to mój znajomy to nie będę go traktował ulgowo – dodał.

Dziś u prezydenta byli pracownicy TARR-u, z prośbą o pozostawienie w pracy przebywającego obecnie na bezpłatnym urlopie, Krzysztofa Zbyrada.  G. Kiełb poinformował, iż rozważa taką opcję, gdyż z dotychczasowej pracy prezesa jest bardzo zadowolony.

W rozmowie z naszym portalem K. Zybrad podkreśla, iż bardzo żałuje tego co się stało dodając, iż nie zdawał sobie sprawy o takim stężeniu alkoholu we krwi, alkohol bowiem pił dzień wcześniej.

– Jechałem na mszę na Dzików na godzinę 18, jakiś kilometr od miejsca zamieszkania złapała mnie policja. Bardzo proszę aby nikt kto to czyta nie potępiał mnie jako człowieka i wybaczą mi to co złego uczyniłem. Nigdy bowiem nie złamałem prawa, nie uczyniłem nic złego, a w swoim życiu dostałem tylko jeden mandat za przekroczenie prędkości, w 2009 roku kiedy jechałem pożegnać się z siostrą mojego ukochanego taty, która odchodziła z tego świata – mówi K. Zbyrad.

–  Nigdy, na tyle tras co zrobiłem po całej Europie, nigdy nie dostałem żadnego mandatu. Strasznie jest mi przykro z tego powodu co się stało, przepraszam wszystkich, nigdy nikomu nie uczyniłem nic złego i dalej będę pracował dla małej ojczyzny tarnobrzeskiej jak tylko obędę mógł i dopóki mi sił starczy – dodaje.

SZCZEGÓŁY W MATERIALE VIDEO. ZAPRASZAMY

Subskrybuj
Powiadom o
63 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Eye
3 lat temu

1.85 na drugi dzień o 18? No też bym był nieświadomy

P
3 lat temu

Daleko miał do kościoła mogl pójść z buta .. Niech cierpi nie jest mi go w cale szkoda

katolik
3 lat temu

Państwo policyjne. Okropne czasy nastały. Żeby policja pod kościołem sprawdzała kierowców. Życzliwy sygnalista pomógł?

eneduerabe
3 lat temu
Reply to  katolik

A jakby ci pod tym Kościołem, ‚przypadkiem” pijany kierowca rozpierdoli.ł dziecko albo ciebie, co wtedy?

wyborca
3 lat temu

nayebany jechał na mszę? co na to proboszcz?, a słowo nigdy zastąpiłbym „zawsze się udawało”

ewa
3 lat temu

Jeśli na drugi dzień o godzinie 18 miałeś prawie 2 promile alkoholu, to znaczy, że po piciu musiałbyś mieć dawkę śmiertelną alkoholu.

Sorry, ale kłamiesz gościu!

I nie wiem po co opowiadasz łzawe kawałki o kościele, mszy i umierającej cioci.

Wsiadając w tym stanie za kierownicę mogłeś kogoś zabić juz parę metrów od domu.

Umierająca Ciocia
3 lat temu

Krzysiu nie pij…

Przyjaciel
3 lat temu

Czy się komuś podoba czy nie, Krzysiek nie kłamie. Miał słabszy dzień. A to że dzień wcześniej wypił to po to, bo wpompował w TARR ponad 5 mln zł a tym samym w rynek. Jestem jego przyjacielem i wiem co mówię. Nie dokonujcie na nim publicznego linczu bo to człowiek o bardzo dobrym sercu. Całe życie był uczciwy i nikogo nie okradł. Gorzej by było jakby człowiek z jego wiedzą przeszedł na drugą stronę – bandytke. Ale on tego nie zrobi, prędzej wolałby wpakować sobie kule w łeb. A co by zrobił? Jakby redaktorka rta24 która pierwsza go opisała przyszła i powiedziała że jest głodna czy coś Krzysiek od razu by jej pomógł. Takie ma serce,takie serce miał jego brat, taka jest jego rodzina. Dajcie im spokój bo to dobrzy ludzie. Oni już swoje przeszli…

Wojtek
3 lat temu
Reply to  Przyjaciel

Chłopie, daj spokój, już redaktorowi się tłumaczyłeś, starczy, bo to serio śmieszno-straszne 😉 teraz szukanie winnego poza sobą…

Mieszkaniec
3 lat temu
Reply to  Wojtek

Krzysiek się tłumaczy? Na forum? W życiu w to nie uwierzę.

Przyjaciel
3 lat temu

Prawi i sprawiedliwi już na czele z dyrektorem egzaminatorem skaczą z radości a później będą stać w kościele w pierwszych ławach…a jakby Wam coś takiego się przydarzyło? Albo waszym dzieciom? Czy ktoś zdał sobie sprawę co teraz przeżywa Krzysiek? Jak go pytałem to powiedział mi tak : chłopie mnie może sam belzebub wziąć ale najbardziej mi szkoda mamy bo wiesz jakie ma bardzo chore serce i najgorsze jest to, że nie wiem jak ją przed tym uchronić o i teraz wiesz dlaczego nie zostałem dziennikarzem. U nas w kraju nie napisze się o czymś dobrym tylko jak się komuś noga podwinie. Jeszcze raz mówię, dajcie mu spokój bo każdy ma granicę wytrzymałości…a co do jazdy pod wpływem to mówił tak – czułem się spoko wtedy w niedziele, wiesz że ja wierzący i na msze uczęszczam , zresztą wiesz że moje podejście jest typowo wolnościowe – każdy może jechać jak chce jedno tylko wykluczam czyli twarde dragi. Nienawidzę przymusu…Krzysiek ma duszę wolnego czlowieka. Zawsze twierdził że nic nie dzieje się bez przyczyny jak to mówił Stary Ojciec dawno utkał sukno twego życia a czy odejdziesz z tego świata w taki czy inny sposób nie ma żadnego znaczenia. Wybiła twoja godzina i… Czytaj więcej »

Emil
3 lat temu
Reply to  Przyjaciel

Wiesz ze moje podejście jest wolnosciowe, kazdy może jeździć jak chce nie uznaje tylko Twardych dragów?? Co ty chłopie pierd*****?? To zdaniem przyjaciela pan były? Prezes uznaje jazde po pijaku za normalne??? To chyba ma cos nie tak z czerepem… a raczej na pewno jeżeli sądzi że ktoś lyknie te głodne kawałki o chlaniu dnia poprzedniego.

Przyjaciel
3 lat temu

KRZYCHU JA ZARAZ WYJEŻDŻAM W TRASĘ. TRZYMAJ SIE I NIE DAJ SIE TYM HIENOM. PO 9 MIESIĄCACH CIĘŻKIEJ PRACY NALEŻY CI SIE ODPOCZYNEK BOŚ WAKACJI ŻADNYCH NIE MIAL. ODPOCZNIJ A TOTALITARNYM PAŃSTWEM SIĘ NIE PRZEJMUJ!!!! ŻYJ BRACIE!!! 🙂

Anka
3 lat temu

No płaczę ze wzruszenia nad tłumaczeniem prezesa (eks?) i prezydenta 😉 Żenada

tarnobrzeżanin
3 lat temu

Ot, krótka ławka zmusza Prezydenta do trzymania przestępcy na stanowisku, bo jak ktoś z 1,8 %o wsiada za kółko jest przestępcą i tyle.
A tłumaczenia Prezydenta są żenujące.

eye
3 lat temu

„przyjacielu” nikt tu nie mówi, że Krzysztof jest złym człowiekiem, nikt nie ujmuje mu również zasług jednak mówiąc, że wynik 1,85 na drugi dzień o 18 godzinie obraża czytelników. A dziennikarze są od węszenia patologii i oczywiście, że nie będą pisać artykułu o tym, że dam komuś bułkę bo jestem dobrym człowiekiem, super katolikiem czy o tym jak bardzo kocham ciocie.

Szczerze wszystkich pozdrawiam.

Mieszkaniec
3 lat temu
Reply to  eye

Krzysiek super katolik? Nie. A, że miał tyle ile miał, jak go znam i jego głowę to oznacza jedno – miał słaby dzień, ale załatwiał coś dla miasta. Przyniósł do TBG kasę, a wam źle, dalej źle…a ty „eye” daj mu spokój z ciocią. Bo go nie znasz. Czy naprawdę w tych czasach nie może być dobrych ludzi?

eye
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

To że ktoś zrobił coś dobrego nie daje mu przepustki do jazdy na bani. To nie jest tak że w miejsce jednego dobrego uczynku możesz zrobić coś złego, ogarnij się. To że uratuje 1000 ludzi daje mi możliwość zabicia jednego?! Bo wg. Twojej argumentacji tak wychodzi.

ewa
3 lat temu

Jakby Wam coś takiego się przydarzyło? Albo waszym dzieciom? Czy ktoś zdał sobie sprawę co teraz przeżywa Krzysiek?

Gówn…o mnie obchodzi co teraz czuje Krzysiek. Przez takich baranów giną ludzie, także dzieci.

Nie wiem co ten człowiek ma w głowie, ale chyba niewiele, jeśli myśli, że ktoś uwierzy w brednie, że pił dzień wcześniej a następnego dnia o 18 miał prawie 2 promile. Albo rozczulające opowieści o umierającej cioci, ukochanym tacie lub o tym, że naprany jechał na mszę.

Albo na to, że „Przyjąciel” to nie on sam.

TBG
3 lat temu

Widać, że sam się jeszcze dalej tłumaczy na forum. Niestety Pan (eks) Prezes nie jest dobrym człowiekiem. Tłumaczenia i kłamstwa prosto w oczy (o godzinie 18 następnego dnia mieć prawie 2 promile) są zwykłą kpiną. Myślę, że to nie pierwszy tylko do tej pory „sie udawało”. Mam nadzieję, że Sąd sprawiedliwie go osądzi a ze stanowiska wyleci na „zbity pysk”. Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów i przyjąć to na swoją klatę a nie płakać na forum.

Mieszkaniec
3 lat temu
Reply to  TBG

I ciebie też. Kiedyś Ciebie lub Twoją rodzinę może to spotkać.

TBG
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Mnie i mojej rodziny to nie spotka, ponieważ nie prowadzę pojazdów po pijaku i widocznie jestem bardziej odpowiedzialnym człowiekiem, niż człowiek na (byłym) stanowisku.

lekarz
3 lat temu

Krzysiek, jeśli chcesz wyjść w miarę cało z tej sytuacji i nie otrzymać surowego wyroku to nie trać kasy na adwokatów i nie opowiadaj takich bredni przed sądem, jak tutaj, bo nikt w to nie uwierzy i nikt nie wzruszy się opowieściami o tym jaki jesteś dobry.

Tylko się pogrążysz, stracisz dużo kasy i ci przywalą extra wyrok za kłamstwa.

Zamiast tego powiedz jak jest – czyli, że masz problem z alkoholem i będziesz się leczył.

I zrób to, bo alkoholizm to taka sama choroba jak inne, tylko bardziej perfidna, bo chorzy nie chcą się leczyć.

Statystyka
3 lat temu

Statystyki są ciekawe. Liczba wypadków spowodowanych przez nietrzeźwych kierowców to w 2016 roku około 2300, niecałe 7% wszystkich wypadków.
Kontrole wskazują, że niecałe 0,5% skontrolowanych kierowców prowadziło na podwójnym gazie, czyli 5 na 1000 kierowców. W 2016 roku według policyjnych danych przeprowadzono niemal 18 milionów kontroli stanu trzeźwości.

Na szybko obliczyłem w wirtualnym alkomacie, że dla przykładowego mężczyzny 180cm wzrostu i 90kg wagi wypicie 13 półlitrowych piw w godzinach od 20 do 3 rano daje na godzinę 18 wynik 1,87 promila. Podobny efekt w tym samym czasie dało by 37 małych (25ml) kieliszków czystej, czyli około 1 kieliszek co 10 minut.

Qwa
3 lat temu
Reply to  Statystyka

Przestań gościu się już tłumaczyć i dorabiać sobie wytłumaczenia. Widać, że ciągle piszesz pod różnymi nickami i bronisz się na forum. Niestety faktem jest, że jesteś zwykłym przestępcą, który prowadził w stanie nietrzeźwości. Zachowaj chociaż krztę godności (o ile w ogóle wiesz co to znaczy). I nie pisz jaki ty jesteś dobry i uczynny, bo wiele ludzi Cię zna i wie, że jesteś rzadko jesteś szczery i dodatkowo masz problem z alkoholem.

walt
3 lat temu

Krzysztofie nie możesz wymagać od innych,że uwierzą w tą wersję bo ona niespecjalnie przekonuje.
zrobiłeś źle i zachowałeś się nieodpowiedzialnie albo tylko lekkomyślnie,tym niemniej z całej tej historii wyszedłeś cało,posady i prawo jazdy jeszcze przed Tobą,młody jesteś i zaradny więc sobie poradzisz.amen.
Najważniejsze,że tak naprawdę poza uszczerbkiem na wizerunku nikomu nic się nie stało.gdybyś zrobił coś złego to zamieniłbyś nie tylko swoje życie i swojej rodziny w piekło.
cieszę się,że ta nauczka nie jest tak sroga.

a z tego się podniesiesz,ludzie nie z takich problemów wychodzą,miarą człowieczeństwa jest umiejętność podnoszenia się z grzechu,błędów i tak dalej i dalej.
dasz radę i znajdą się osoby,które Ci pomogą.

czasami wystarczy tylko przepraszam,czasami trzeba coś odbudować i odzyskać zaufanie.ludzie mówią i zawsze będą mówić ale tu akurat mają rację : jeżdżąc w takim stanie narażasz siebie i przede wszystkim innych.dobrze wiesz,że to niedopuszczalne.

trzymaj się ciepło i weź sobie to do serca.

Bbbbb
3 lat temu

Znam Pana Krzysztofa od lat. Zrobił źle, ale on sobie ZDAJE Z TEGO SPRAWĘ. Wie, że konsekwencje będzie musiał ponieść. Czeka go sprawa w sądzie i utrata stanowiska. Myślę, że to już wystarczająca kara dla niego. Po co te komentarze? Czy naprawdę nikomu nie zdazylo się w życiu popełnić błędu? Nie chce nikogo bronić, bo takiego postępowania nie da się niczym usprawiedliwić, ale myślę, że Pan Krzysztof wyciagnie wnioski ze swojego postępowania i myślę, że bardzo żałuję tego co się stało.

eye
3 lat temu
Reply to  Bbbbb

Bo tu chodzi o proste przyznanie się do błędu a nie opowiadanie o przebytych kilometrach, nic nikomu nigdy nie zrobiłem, jeden mandat itp. W dodatku jakiś „adwokat” podkręca że tyle dobrego zrobił to i mogło mu się zdarzyć, co on biedny teraz czuje :/ A co czuje zawodowy kierowca, który traci prawko bo ma 0,22?!

benek
3 lat temu

Krzysiu masz pretensje o komentarze? A kto jako „Zbyry” jeszcze niedawno był bardzo aktywnym komentatorem na tbg.info i walił w innych jak w bęben.

Adwersarz
3 lat temu

A nie miał racji? Wszystko co powiedział się sprawdziło. Wszystko. Walił bo nienawidzi obłudy i tego jak ludzie są okłamywani. To człowiek honoru.

aro
3 lat temu
Reply to  Adwersarz

Człowiek honoru ? Haha nie rozśmieszaj ludzi !! No to dobrze że się sprawdziło. A teraz co, to co ludzie piszą to się niby nie sprawdza?? Przestępca itp. Samą prawdę piszą i ja też o tym wiem. Człowiek honoru nie próbowałby się wybielalać na forum pod obcymi, nickami tylko przyznałby się do błędu, że chlał tego samego dnia. Gdyby nie jego powiązania (picie wódki) z Prezydentem to byłby nikim a nie Prezesem. Taki wierzący katolik ze swoimi rodzicami a na msze z 2 promilami się wybiera, BRAWO !! Taki właśnie katolik na pokaz a szatan pod skórą jak to mówią. Brak honoru i zasad.

Bbbbb
3 lat temu
Reply to  aro

Rodzinę Pana Krzysztofa proszę zostawić w spokoju. To nie oni są winni i to nie oni prowadzili samochodód w stanie nietrzeźwym. A to czy chodza do Kościoła czy nie, to ich prywatna sprawa, która nikogo nie powinna interesować, bo to nie ich dotyczy!!!

czuru
3 lat temu
Reply to  Adwersarz

Bo nienawidzi obłudy i okłamywania ludzi ? A teraz przepraszam to co robi ? Ciśnie ludziom prosto w oczy kłamstwa i obłudę twierdząc, że był nieświadomy mając 1,8 promila o godzinie 18 i że pił dnia poprzedniego. Jeszcze wyskakuje pod innym nickiem z jakimiś wirtualnymi alkomatami próbując się tłumaczyć. Mam nadzieje że Sąd nie kupi takich tanich bajek i kara dla przestępcy będzie dotkliwa. Jak tak nienawidzi tej obłudy to w pierwszej kolejności niech sam przestanie być obłudnikiem. To jest po prostu żałosne.

Kuranty
3 lat temu

Jak tak wszystko się sprawdza co mowi to może niech teraz zostanie wróżbitą. Jedno jest pewne. Popełnił przestępstwo. Tyle. Nic tego nie usprawiedliwia. Mógłby być nawet Święty. Teraz wybielanie się i pisanie o sobie w samych superlatywach z różnych kont mija się z celem. Ludzie głupi nie są. A takie działanie sugeruję,że wszyscy to kretyni i łykną ckliwe bajeczki i niby laurki na cześć prezesa. I żeby było jasne. Potępiam co zrobił nie jaki był, jest bo to mnie nie obchodzi zupełnie. Prawo równe dla wszystkich.

Majaki
3 lat temu

Krzysiu był lub jest nadal społecznym kuratorem sądowym, to chyba też tą funkcję straci?

Kolega z klasy
3 lat temu

Powiem tak! rozumiem, że można popełnić błąd itp… Ten jest wyjątkowo podły bo po pijaku siadłeś za kółkiem i mogłeś kogoś zabić, połamać, skrzywdzić. Ale jeszcze bardziej podłe jest to, że wycierasz się śmiercią najbliższych i Kościołem. Chcesz powiedzieć, że pijany mogłeś iść do Kościoła?! Ponadto chcesz powiedzieć, że z poprzedniego dnia przed 18 dnia następnego miałeś ok 2%?? z kogo idiotę chcesz zrobić?! Kłamiesz jak Kiełb i wszystko w temacie.
Masz problem alkoholowy to się lecz a nie pierdoły wypisujesz tutaj pod nickami typu: przyjaciel itp… Idzi teraz do Kościoła i na klęcząco błagaj o przebaczenie i przepraszaj, tylko na trzeźwego no!

Przyjaciel
3 lat temu

Czytam te komentarze i jeden mi wpadł w oko – ten o tym, że Krzysiek może przejść na drugą stronę (sam go pisałem), czyli na stronę np. grupy przestępczej. Chodzą po mieście głosy, że takowe rozpracowywał. Nie wiem czy to prawda. Choć ponoć jak koło Rzeszowa strzelał na strzelnicy, to co do centymetra. I co ciekawe potrafi się opanować. To twardy facet jak szlag, ale też może mieć słabsze dni. Krążą też wieści, że jak poszedł w obronie własnej czy kogoś tam, to nawet ochrona się bała do niego podejść…tak się bił. On umie walczyć o swoje – prawdziwy facet. Co do winy – przecież się przyznał, że tak się stało i bierze to na swoje barki. Więc o co wojna? Gorzej będzie jak się odwróci w drugą stronę i jak to mi dziś kolega powiedział „załaduje nabój w komorę”, wtedy będzie bida wielu osobom…namierzy każdego przez tzw. długie ręce, cokolwiek to znaczy, bo ja się nie znam. Wiem tylko tyle, że jego można obrazić, nie wyciera sobie „gęby” ciocią itd, ale jak ktoś obrazi jego mamę i ojca to mu biada…oj biada.

Zuzia
3 lat temu
Reply to  Przyjaciel

Udaj się przyjacielu do psychiatry, teksty jak z przedszkola albo po butelce denaturatu. A jak faktycznie miał takich przyjaciół jak ty to nie dziwne, że chlał na umór. Kto zrobił tego całego Krzysia prezesem??!! zamknąć, odizolować.

Przyjaciel
3 lat temu
Reply to  Zuzia

Zuziu. Krzysiek wyratował „tyłek” nie jednej osobie. I nie mówię, że coś załatwił, lecz pomógł. Miej wiedzę taką jak on, to też zasłużysz na prezesa czy dyrektora. Nie rozumiesz z tego świata zupełnie nic. Zamień z nim parę słów to się przekonasz. To inteligentny facet, erudyta, oczytany, obyty, analityk i w ogóle. A że się mu dostało? Życie. Wpierw go poznaj, później oceniaj. To jest wojownik a nie jakaś dupa wołowa…pamiętam jak za gówniarza pobiłem się o dziewczynę, wiadomo, chłopaki z jej ulicy chcieli mnie bić. Było ich 10-15 a myśmy wtedy szli w kilku na jakąś imprezę miejską nad Wisłą, to już po tej bójce. Wszyscy pouciekali…Zostałem ja i Krzysiek. Nie zapomnę mu tego nigdy – mówię mu, Krzysiek idź, bo różnie może być. On popatrzył na mnie i powiedział mi tak: ja przyjaciół nie zostawiam, jak jesteśmy razem, to do samego końca, zacisnął pięści i poszedł ze mną i za mną. Na szczęście umie też mediować to i się obiło bez mordobicia. I więcej nie mam zamiaru pisać. Trzymaj się Psina 🙂 i nie czytaj tych komentarzy – bo to piszą ludzie małostkowi.

tarnobrzeżanin
3 lat temu
Reply to  Przyjaciel

Na FB pojawił się tekst Krzysztofa. Tekst jak tekst, ale współczucie w postaci komentarzy już mnie rozwaliło. Gość wydmuchał prawie 2 promile, a tu współczucie, że jest hejtowany. Ciekawe jak każdy z tych “obrońców” czułby się jakby pijany, nawalony morderca dziecko mu rozjechał na drodze?! Zwykła żenada, sprawę trzeba nazwać po imieniu – ten gość popełnił przestępstwo, a jak będzie wyrok to będzie przestępcą. I nie mam dla niego żadnego współczucia. Rodziny się nie czepiam, ale jego jako potencjalnego mordercy drogowego już jak najbardziej. I nie ma tutaj żadnego znaczenia kontekst tej sprawy, że go może żona nie rozumie, że go dziewczyna rzuciła czy coś tam takiego… A współczuję już tylko tym “współczującym” i życzę aby na drodze nie spotkali takiego nawalonego gościa!

Mikołaj
3 lat temu
Reply to  Przyjaciel

Po mieście to chodzą głosy że ma nierówno pod czaszką a nie że rozpracowywał grupy przestępcze. Chyba że to grupy przestępcze wytworzone przez chorą wyobraźnię.

Julka
3 lat temu
Reply to  Przyjaciel

Kolego, niestety ten Pan chcąc nie chcąc i tak niedługo przejdzie na drugą stronę, tj. Sad go skaże więc stanie się w świetle prawa przestępcą.

zbigniew
3 lat temu

Facet pod różnymi nickami pisze o sobie takie dyrdymały, że faktycznie trzeba na poważnie wziąć pod uwagę to, że ma nierówno pod sufitem.

Komentator
3 lat temu

Biorąc pod uwagę godziny w których pisze posty Przyjaciel (zapewne Pan były Prezes), można stwierdzić, że wieczorami i nocą jest pod wpływem alkoholu albo jakiś środków odurzających. Chyba z główką faktycznie jest coś nie w porządku i po nocach wyżywa się na forum i próbuje, nie wiem, uspokoić sumienie, próbować zachować twarz. Nie mam pojęcia, ale wypisywane teksty tylko go pogrążają i są żałosne. Chyba faktycznie wybiła twoja godzina…. i czas udać się do lekarza.

Jagoda
3 lat temu

Kluczowe pytanie, czy komuś k** coś się stało? Po co tyle szumu? Czy doszło do recydywy? Trzeźwości wbiegających ludzi na przejściach dla pieszych w centrum miasta TBG jakoś nikt nie sprawdza. Obecnie pod wpływem % są zatrzymywani księżą (czyt. Książęta), sędziowie i prokuratorzy. Była pobrana krew do badań? Alkomaty też mogą różne wartości wskazywać tak jak to jest w przypadku suszarek. Jak śpiewał Rysiek R.: „Bo przecież nie wiesz, No nie wiesz, Co spotkać Cię może…” W nawiązaniu do powyższego uważam, że trzeba mieć jaja i honor aby oddać się do dyspozycji Pana Prezydenta i ustąpić z wysokiego stanowiska. Ten jednorazowy incydent to nie przestępstwo finansowe. Naukowcy twierdzą, że alkohol wzmacnia kreatywność. Czasem w weekend należy mózg zresetować aby móc efektywnie działać. W prawdzie 5 baniek pozyskanych dla miasta to ciągle mało, oczekiwania mieszkańców są ogromne. Obecnie infrastruktura miejska i tereny wokół jeziora TBG – to obszar nędzy i rozpaczy. Prezes Zbyrad jak słychać młody, ambitny, skuteczny podjął działania aby to zmienić (PIM). Tym co zrobił dla miasta pokazuje, że jest pełnowartościowym człowiekiem i Polakiem. O Tarnobrzegu wypowiada się „Tarnobrzeg – moja mała ojczyzna”. Z mojej strony mogę życzyć Panu Zbyradowi powodzenia w realizacji swoich celów krótko i długoterminowych. Proszę… Czytaj więcej »

Emil
3 lat temu
Reply to  Jagoda

Bo nikomu nic sie nie stało, co jest chyba cudem, to mamy milczeć? Współczuć temu panu że jezdzi na podwójnym gazie?? No zastanów sie co piszesz… jakby zabił Ci dziecko po pijaku to też byś tak pierd****? Nikt mu zaslug dla miasta nie ujmuje, aczkolwiek nie uwierze że sam samutki pozyskal te 5 mln. To jest praca całego zespołu a nie jednego człowieka więc przestańcie stawiać mu laurki!!!! Zrobił bardzo źle i jako osoba publiczna jest teraz napiętnowany z czym na pewno sie liczył. I ludziom chodzi o to jego głupie gadanie o piciu dnia poprzedniego itp. Gdyby był taki honorowy to by sie przyznał ze chlał w niedzielę i po wódzie wsiadł za kierownicę i tyle w temacie.

Kama
3 lat temu

Jagoda dziwne nachodzą Cie konkluzje. Nie rozumiesz podstawowej kwestii w tej całej sprawie. Tu chodzi o popełnienie PRZESTĘPSTWA, a nie wypisywanie co pan prezes zrobił dla miasta, jakim jest człowiekiem, komu pomógł, a ilu osobom naraz spuścił łomot (vide Przyjaciel). Jaki ma sens obrażanie inteligencji forumowiczów? Czy prezes spółki, polityk, sędzia, adwokat, lekarz ma większe prawo do jeżdżenia po pijaku i stwarzania potencjalnego zagrożenia dla życia i zdrowia innych niż zwykły Kowalski w Matizie? No własnie wydaje mi się, że NIE… Z Twojego rozumowania wynika, że prezes popełnił mniejsze przestępstwo niż zwykły obywatel. Bo co wg. Ciebie jest dobrym człowiekiem, prezesem itd. tzn. że wolno mu więcej i to co zrobił dobrego do tej pory pozwala mu na zrobienie jednego grzeszku który będzie odpuszczony bez względu na wszystko? A na końcu wręcz tłumaczysz, że po alkoholu się lepiej myśli. Wiesz co, to może się napij i pomyśl zanim cokolwiek jeszcze napiszesz.

Przyjaciel
3 lat temu

Czy wy już mu dacie spokój? Czy zdajecie sobie sprawę, że kierowcy pod wpływem powodują mniej wypadków? Ja jestem ciekawy czy Ci co tak piszą to są święci i ich rodziny…Krzysiek ma napisane na czole: wolność. On nie znosi przymusu. Jakby stanowił prawo to posciagal by wszystkie zakazy w tym ubezpieczeń i co? Tak jak w USA. Możesz jechać naprany byle nikomu nic nie zrobić. A jak zrobisz to masz sąd i ubezpieczenie. Zaraz zaraz nie przyznał się? Przecież każdemu mówił że wypił w towarzystwie nie wódkę a wino choć jeden pieron. Czy wiecie że korporacjach chińskich pracownik ma prawo spożyć 100 gram w czasie pracy ulubionego alkoholu? Po co? A no po to,bo jest na luzie i pracuje zdecydowanie lepiej. Ale my żyjemy w państwie, gdzie tylko kogoś zniszczyć i napiętnować…czemu żeście nie pisali o sukcesach tylko o tym jak się mu noga podwinęła? A co do TARR to zawsze i wszędzie mówił – to nie ja,to pracownicy. To nasz zespól. Nawet jak był w tv to ciągnął za sobą cały zespół nie dlatego z nie wiedział, lecz żeby uszanować ich pracę i pokazać że to nie tylko jego zasługa lecz całego zespołu. Ślepi jesteście. Nawet mu porażki zazdrościcie.

Gość
3 lat temu
Reply to  Przyjaciel

Gościu, ale ty nie żyjesz ani w Ameryce ani w Chinach tylko w Polsce. Skoro chcesz tutaj mieszkać, to należy także respektować nasze prawo. Jak Ci nie pasuje to proszę sobie jechać do Chin i spożywać alkohol w pracy, albo jeździć po pijaku a USA. Z jednej strony piszesz i mówisz, że jesteś patriotą a następnie piszesz o Państwie totalitarnym. Przecież każdy doskonale wie pod jakimi tutaj nickami piszesz i że ty to ty (czyli Krzysztof Zbyrad). Jesteś żałosny i nie potrafisz przyjąć krytyki. Zależy Ci tylko na pozycji społecznej i boisz się potępienia i napiętnowania przez społeczeństwo. Niestety ludzie piszą tutaj samą prawdę i mają rację. Cały Tarnobrzeg już wie o Twoim czynie a od dawna na mieście mówią, że z głową to nie do końca ok u Ciebie. Także marne wymówki na forum z różnych kont nic Ci nie dadzą a tylko Cie pogrążają. I co więcej niestety swoją wolność będziesz musiał schować sobie do kieszeni, ponieważ o ile mi wiadomo to z przymusu nie będziesz mógł prowadzić pojazdów przez najbliższe 3 lata.

zbigniew
3 lat temu

Po tym to Krzysiek pisze o sobie pod różnymi nickami (styl tego bełkotu jest taki sam) – nie mam wątpliwości – chłop ma dwa poważne kłopoty: z alkoholem i z głową. I to nie jest żaden hejt, to jest fakt.

Jeśli te słowa dotrą do prezydenta, to jeśli chce mu pomóc, powinien zmusić Krzyśka do odwiedzenia lekarzy.

Przyjaciel
3 lat temu
Reply to  zbigniew

Zbigniew…jestem przyjacielem Krzyśka. Ręczę Ci, że nie pisze nic w ogóle pod żadnym nikiem. Chciałbym napisać dlaczego, ale nie mogę. Nie chciałbyś powiem tylko tyle, aby wykryto u Ciebie to, co u niego…

tarnobrzeżanin
3 lat temu
Reply to  Przyjaciel

Na FB pojawił się tekst Krzysztofa. Tekst jak tekst, ale współczucie w postaci komentarzy już mnie rozwaliło. Gość wydmuchał prawie 2 promile, a tu współczucie, że jest hejtowany. Ciekawe jak każdy z tych „obrońców” czułby się jakby pijany, nawalony morderca dziecko mu rozjechał na drodze?! Zwykła żenada, sprawę trzeba nazwać po imieniu – ten gość popełnił przestępstwo, a jak będzie wyrok to będzie przestępcą. I nie mam dla niego żadnego współczucia. Rodziny się nie czepiam, ale jego jako potencjalnego mordercy drogowego już jak najbardziej. I nie ma tutaj żadnego znaczenia kontekst tej sprawy, że go może żona nie rozumie, że go dziewczyna rzuciła czy coś tam takiego… A współczuję już tylko tym „współczującym” i życzę aby na drodze nie spotkali takiego nawalonego gościa!

eye
3 lat temu

Okej, masz racje, tyle zrobił, złoty człowiek to On może, skoro w Chinach można coś chlupnąć, w USA można jeździć na bani, skoro sędziowie, księża jeżdżą też na promilach to rzeczywiście dajcie mu już spokój i proszę o uniewinnienie oraz zwiększenie w tym przypadku dopuszczalnej zawartości alko z 0.2 na 2.0, normalnie NADLUDZIE

Życzliwa
3 lat temu

Krzysiu,Krzysiu, chodź tak bardzo się starałeś, to z TARRU wyleciałeś,
Nie pomoże 5 milionów ani garść innych farmazonów.
Wszyscy wiemy że to Ty,
Choć „Przyjaciel” obnaża kły.
„Statystyka” też pomaga,
choć jest bardzo zakłamana.
Chiny, Stany czy Bielany,
nie mają znaczenia gdy alkohol chlany.
Czas odwiedzić już psychiatrę albo kupić bilet na….
Sumatrę.
Krzysiu, Krzysiu, nie martw się.
Gdy codziennie pijesz wódzie,
jeszcze będą z Ciebie ludzie.
Czas pokajać się publicznie,
ale nie tragikomicznie.

owen
3 lat temu

Po panu prezesie (ex) wysokiego poziomu wypowiedzi się nie spodziewałem i nawet nie chce mi się komentować jego bredni. Mogę co najwyżej zadedykować mu znane powiedzenie ” kto pod kim dołki kopie…” ponieważ tu i ówdzie słyszałem, że nakopał się pan krzysio, oj nakopał! A takie „przysługi” wracają
do człowieka więc sam szybko wpadł w dołek.

Bardziej zadziwia mnie postawa pana prezydenta,który w niezwykle żenujący sposób roztkliwia się nad swoim bliskim znajomym.To, ze jego kumpel pozbawiony jest inteligencji to pal licho! Ale prezydent? Co zdanie to większa kompromitacja. Najpierw go tym prezesem zrobił, a teraz zamiast zachować się jak na prezydenta przystało, w żałosny i teatralny sposób podnieca się, że pracownicy murem stają za krzysiem! Odnoszę wrażenie, że prezydent nie tylko pokazuje niefrasobliwość ale też szwankującą coraz mocniej własną inteligencję.
Ciekawe co by powiedział kiełb gdyby jazdy po pijaku dopuścił się ktoś mniej przez niego lubiany. Ano grzmiałby, grzmiał o standardach! Co za hipokryzja!

Emil
3 lat temu
Reply to  owen

Dokładnie tak. Idealne podsumowanie. Gdyby nie był znajomym prezydenta, przynajmiej wiadomo dlaczego zostal prezesem, to zaraz było by wielkie oburzenie, jak tak można itp itd wifowiskowe wyrzucenie z pracy itd. Ale jak znajomy to już inna gadka. Nie rozumiem obrońców pana prezesa, obrażania mieszkańców że wypowiadają sie na temat przestępstwa popełnionego przez funkcjonariusza publicznego, czy wy obrońcy zastanowiloscie sie co by było gdyby go nie zlapali? Może kilometr dalje jeden z drugim żegnal by sie z tym światem przez takiego nieodpowiedzialnego człowieka. Albo wasze dziecko. Dlaczego tak bronicie pijanego kierowcy? Bo nikogo nie potrącił to nic sie nie stało? Bo przeprosił i żałuje tego to mamy zamilczec? Weźcie sie ludzie ogarnijcie!

Bartek
3 lat temu

Wypił? jechał? zatrzymali go? poniesie konsekwencje? skoro każdy zna odpowiedź to Krzychu niepotrzebnie się wybiela a Wy niepotrzebnie go dojeżdżacie. Strata czasu.
milego dnia

Przyjaciel
3 lat temu

To już jest nudne 🙂 Kiełb wie, że na Zbyradzie może polegać zawsze i wszędzie. To typ człowieka który przyjaciół nie zostawia żeby nie wiem co się działo. Mało takich ludzi. Czy on się wybiela? Nie. Ktokolwiek z nim rozmawiał to wie, że się przyznaje i żałuję bardzo. Krzysiek pod kimś kopał? Prędzej uwierzę ze sw Mikołaj istnieje albo dziadek mróz. To nie konfident. Zejdzcie z niego już.

-bbb
3 lat temu
Reply to  Przyjaciel

Prezydent wie, że może polegać na Zbyradze… chyba jak trzeba się napić wódki albo znaleźć sobie alibi/kryć sie nawzajem. Nawet w Baranowie jest o gościu głośno, że wpadł nie tak dawno do Urzedu Miasta i latał z pierścionkiem i z kwiatami po urzędzie do jakiś zamężnych lasek. Ten gościu ma nie po kolei w głowie, a te wszystkie czyny i jego wypowiedzi najlepiej tego dowodzą. A o honorze i zasadach niech ten Pan się lepiej nie wypowiada.

ehhhhhhh
3 lat temu

Tak czytam te wpisy na forum i zastanawiam się skąd tyle jadu i nienawiści w ludziach??? zrobił źle, ma tego świadomość, żałuje tego ale do cholery jesteśmy tylko ludźmi. Co najgorsze w tym to potępiać każdy potrafi, każdy jest najmądrzejszy żeby się wypowiadać na czyjś temat i wytykać go palcami. Ale jak każdemu z was przydarzyłaby się taka sytuacja w życiu albo podobna to ciekawe co wtedy???? Chorzy jesteście !!!!!!!!!!!!!!!!! nie latał z nożem, nikogo brutalnie nie zabił, nie okaleczył z premedytacją, a wy go linczujecie j jego rodzinę jakby najgorszą zbrodnie zrobił. Teraz widzicie jaki on jest zły, ale nikt nie dostrzega tego ile dobra w życiu zrobił dla innych, dla miasta. Tak jakby te dobre uczynki nie istniały tylko powiększa się lista z minusami. A nikt się nie zastanowi czy z nim porozmawiać, zapytać co się stało, czy mu w jakiś sposób pomóc, podać rękę po upadku. Ludzie opamiętajcie się, byście tylko mieszali z tym błotem ! wystarczającą dostał nauczkę, każdy popełnia błędy, ale jak każdy jest taki mądry to są ogłoszenia o pracę w TARR i niech idzie i zrobi chociaż część tego co zrobił Krzysiek. zobaczymy jak wam pójdzie. Następne wpisy były że nie oddadzą głosu… Czytaj więcej »

Emil
3 lat temu
Reply to  ehhhhhhh

Właśnie przed chwilą napisałem żeby ogarneli sie ci wszyscy obrońcy prezesa. Czyli pijanego kierowcy. PIJANEGO KIEROWCY! Dociera? Nie rozumiem tych obrońców. Powtórzę, jakby wam taki typ dziecko zabił to co? Też byście tak go bronili? Walnijcie wy sie w głowy.

Kuranty
3 lat temu

Ehhhh to Ty sie ogarnij. Przestępstwo to przestepstwo. Tu nie ma okoliczności łagodzacych. A napewno nie takich które do tej pory zostały przytoczone. Ja się cieszę,że jest napietnowanie takich zachowań a nie ciche przyzwolenie, że nic się nie stało i innym wolno więcej. To co się stało to niepodwazalny fakt a opowieści jaki dobry jest prezes to luźne, subiektywnie opinie. A jak wiadomo opinie są podzielone a faktów nie podważysz. Rozróżnij hejt od stwierdzenia stanu faktycznego.

owen
3 lat temu

Ehhhhh…przestępstwo popełnił funkcjonariusz publiczny!
A ktoś taki jak najbardziej podlega ocenom opinii publicznej. Wszystkie osoby zamieszczające powyżej swoje komentarze jak najbardziej stanowią część opinii publicznej.

Panie „Przyjaciel”, Święty Mikołaj istnieje.

I jeszcze jedno do OBROŃCÓW pana Krzysia: czy wy naprawdę nie rozumiecie,
że eksponowanie tutaj zupełnie prywatnych spraw i relacji tegoż Krzysia
w kontekście konsekwencji służbowych jest najbardziej żałosne?
Również przyjaźń pana prezydenta z Krzysiem powinna być prywatną sprawą
prezydenta. No ale do tego trzeba klasy, której nie ma ani jeden, ani drugi.

63
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x