Tarnobrzeg: Jak rozbudować i zwiększyć zasięg firmy? Odpowiedź poznasz na premierowym śniadaniu biznesowym

Przed nami premierowe śniadanie biznesowe w Klubie Biznesu Siarki Tarnobrzeg. Mogą na nie przyjść przedstawiciele wszystkich firm, bez względu na to, z jakiej części kraju pochodzą. Dzięki spotkaniu będą oni mogli rozszerzyć swoją listę kontaktów oraz otworzyć przed sobą nowe możliwości współpracy.

Każdy kto zastanawia się nad tym, w jaki sposób rozwinąć swoja firmę powinien zapoznać się z ideą Klubu Biznesu oraz przyjść na śniadanie biznesowe. Tam przedstawiona zostanie recepta na to, w jaki sposób rozbudować firmę i zwiększyć zasięg oferowanych przez nią produktów i usług. Już 7 grudnia 2017 roku odbędzie się pierwsze śniadanie biznesowe w niedawno powstałym Klubie Biznesu Siarki Tarnobrzeg.

Klub Biznesu ma na celu zrzeszenie jak największej liczby przedsiębiorców zarówno z Tarnobrzegu, jak i z okolic oraz z innych polskich miast. Wszystko po to, by mogli oni się poznać, wymienić wizytówkami, co doprowadzi do tego, że przyszłości będą mogli nawiązywać między sobą współpracę. Na śniadania biznesowe przybywają również członkowie innych Klubów Biznesu, dzięki czemu przybyłe firmy mają możliwość nawiązywania współpracy również w innych miastach.

PROGRAM WYDARZENIA

Śniadanie odbędzie się w Hotelu Kameleon i rozpocznie się o godzinie 09:00. Na wydarzenie może przyjść każdy, kto prowadzi własny biznes, bez względu na to w jakiej branży się porusza. Przed śniadaniem należy zaopatrzyć się w większą liczbę wizytówek, by móc dawać je przedstawicielom innych firm. Warto również przygotować sobie minutową wypowiedź i zawrzeć w niej opis firmy, w imieniu której się występuje oraz kilka słów o tym, co prezentowane przedsiębiorstwo oferuje oraz jakich kontaktów poszukuje.

Następnie nadejdzie czas na rozmowy biznesowe między przedstawicielami wszystkich obecnych firm. Właśnie wtedy będzie okazja do tego, by wymienić się wizytówkami lub zamienić kilka słów z reprezentantami innych branż. Możliwym jest też, że uda się już podczas tego spotkania uzgodnić kwestie dalszej współpracy. Jeżeli jednak do tego nie dojdzie, to w przyszłości przedsiębiorcy będą mieli ułatwione zadanie, gdyż będą się już znali.

SPOTKANIA ZE SPORTOWCAMI, INTEGRACYJNE WYJAZDY

Przedsiębiorcom, który zdecydują się wstąpić do Klubu Biznesu przysługiwały będą dodatkowe korzyści. Umożliwi im to udział w zamkniętych spotkaniach tylko dla klubowiczów oraz różnego rodzaju wyjazdy integracyjne m.in na mecze Reprezentacji Polski. Ponadto będą oni mieli również możliwość uczestnictwa w spotkaniach ze znanymi sportowcami, wspólnej gry w golfa i piłkę nożną.
Wiele aspektów świadczy za tym, by zdecydować się na wstąpienie do Klubu Biznesu. Najważniejsze jest jednak to, ze Klub Biznesu pozyskuje klientów dla firm, dzięki czemu mogą one lepiej prosperować.

Jeżeli jednak ktoś nadal nie jest przekonany, to powinien przyjść na śniadanie biznesowe, zapoznać się z celami i założeniami Klubu lub skontaktować się z koordynatorem: Sławomir Strzałka tel.: 513 050 705, e-mail: biznes@siarka-tarnobrzeg.pl

Więcej o Klubie Biznesu – tutaj

info: organizator

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
byczek
3 lat temu

fajna inicjatywa jak na klub w którego władzach bryluje znany tarnobrzeski biznesmen o ksywie antymidas.czyżby nagrody i dotacje z miasta się skończyły ?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x