Tarnobrzeg: Premierowe śniadanie biznesowe (fotoreportaż oraz video HD)

Pierwsze śniadanie biznesowe w Klubie Biznesu Siarki Tarnobrzeg odbyło się wczoraj, w restauracji Kameleon. To inicjatywa skierowana do przedstawicieli firm, która ma umożliwić rozbudowanie i rozszerzenie zasięgu biznesu.

Klub Biznesu ma na celu zrzeszenie jak największej liczby przedsiębiorców zarówno z Tarnobrzega jak i z okolic oraz z innych polskich miast. Wszystko po to, by mogli oni się poznać, wymienić wizytówkami, co doprowadzi do tego, że przyszłości będą mogli nawiązywać między sobą współpracę. Na premierowe śniadania biznesowe przybyli również członkowie innych Klubów Biznesu, co rozszerza możliwość współpracy o podmioty z innych miast.

Przedsiębiorcom, który zdecydują się wstąpić do Klubu Biznesu przysługiwały będą dodatkowe korzyści. Umożliwi im to udział w zamkniętych spotkaniach tylko dla klubowiczów oraz różnego rodzaju wyjazdy integracyjne m.in na mecze Reprezentacji Polski. Ponadto będą oni mieli również możliwość uczestnictwa w spotkaniach ze znanymi sportowcami, wspólnej gry w golfa i piłkę nożną.

SZCZEGÓŁY W MATERIALE VIDEO. ZAPRASZAMY

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
3 lat temu

Masztalerz jest byznesmenem? Jaki interes prowadzi?

lajk
3 lat temu
Reply to  Kibic

Reprezentował ZOT w Machowie.

byczek
3 lat temu

jesteś udziałowcem klubu i mentorem Dariusza.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x